بهترین تفریحات آبی در قبرس شمالی

تفریحات آبی در قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از زیباترین جزایر با روزهای آفتابی، آب و هوای مدیترانه ای، کلاب های شبانه، بناهای تاریخی دیدنی و جذاب می باشد. تفریحات این جزیره بسیار متنوع بوده و یکی از آنها تفریحات آبی در قبرس شمالی است. پس نخستین جاذبه ای که مسافران به محض ورود به قبرس شمالی با آن روبرو می شوند، دریا و تفریحات آبی است. این تفریحات ماهیگیری، فلای بورد، قایق سواری، غواصی و شنا، والیبال ساحلی، فوتبال و حمام آفتاب را در بر می گیرد. بنابراین گروهی از تفریحات متنوع، مختلف و هیجان انگیز قبرس شمالی همان تفریحات آبی هستند

سفر به قبرس شمالی

هرساله گردشگران زیادی با منظور بهره وری از بهترین تفریحات آبی در قبرس شمالی گزینه سفر به قبرس شمالی را بر می گزینند. زیرا این کشور با وجود ویرانی ها و جنگ های قدیمی به یکی از بهترین و صلح آمیزترین کشورهای حوزه مدیترانه تبدیل شده است. پس با رزرو هتل در قبرس شمالی می توان سفر به قبرس شمالی را در اولویت انتخاب های خود قرار داد. همچنین سفر به قبرس شمالی از مزایای بی شماری همچون امکانات تفریحی زیاد با تنوع بالا برخوردار است که تنها با رزرو هتل در قبرس شمالی امکان پذیر می باشد. ناگفته نماند رزرو در قبرس شمالی با هدف بهره وری از تفریحات آبی این کشور می تواند تمام بودجه های گردشگران را پوشش دهد.

بهترین تفریحات آبی در قبرس شمالی عبارت اند از؛

  • غواصی در سواحل و پارک های آبی
  • پارک های با سرسره های عظیم
  • شنا در دریای مدیترانه
  • اسکی روی آب
  • مونو اسکی
  • سفر با قایق های تفریحی
  • جت اسکی

سفر به قبرس شمالی

غواصی در سواحل قبرس

یکی از بهترین تفریحات آبی در قبرس شمالی به غواصی اختصاص دارد. زیرا آب های گرم مدیترانه ای و آب و هوای مطبوع، این کشور را به مقصد ایده آل جهت غواصی در کلیه فصل های سال تبدیل نموده است. همچنین غواصی جزو فعالیت های هیجان انگیز و محبوب این جزیره بوده که دلیل آن آب های شفاف و آبی دریای مدیترانه می باشد. پس با غواصی در آب های شفاف می توان به اعماق دریا رفته و نهایت لذت را از دنیای زیر آب برد. البته دیدن زیبایی های زیر آب همچون جانوران دریایی متنوع و سنگ ها می تواند تجربه لذت بخش و به یادماندنی را برای غواصان رقم بزند.

موج سواری بر روی آب های قبرس شمالی

انجام تفریحات آبی در قبرس شمالی از جمله موج سواری روی آب یکی از فعالیت های هیجان انگیز و محبوب به شمار می رود. این ورزش در سواحل و روی آب های شفاف دریای مدیترانه امکان پذیر می باشد. پس زمانی که موج سوار در بخش جلوی موج دریا قرار می گیرد باید روی تخته ایستاده همزمان با قدرت موج حرکت کند. البته موج سواری به زمان زیادی جهت یادگیری نیاز دارد و باید زیر نظر افراد حرفه ای صورت گیرد. بنابراین افرادی مجرب در سواحل مدیترانه مشغول به آموزش موج سواری به گردشگران هستند.

موج سواری در قبرس شمالی

اسکی روی آب و مونو اسکی

اسکی روی آب یا مونو اسکی یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین تفریحات آبی در قبرس شمالی است. زیرا در این جزیره سواحلی متعددی وجود دارند که زمینه را برای تفریحات ورزشی از جمله مونو اسکی فراهم می نمایند. تورهای طبیعت گردی زیادی در این این کشور برگزار می شود که گردشگر با رزرو این تورها می تواند در سواحل زیبای قبرس شمالی اسکی روی آب را امتحان کند. سواحل قبرس به عنوان یک تفرجگاه دریایی فوق العاده به جهان معرفی شده که علاوه بر اسکی روی آب تفریحاتی نظیر شنا و غواصی نیز دارد. گردشگران در صورت عدم دسترسی به ساحل می توانند مونو اسکی را در پارک های آبی جزیره قبرس تجربه نمایند.

سفر با قایق های تفریحی

سفر با قایق های تفریحی یکی دیگر از بهترین تفریحات آبی در قبرس شمالی است همچنین تورهای دریایی بی شماری در قبرس شمال برگزار می شوند تا گردشگران زیادی را در نقاط مختلف جهان به خود جذب نمایند.

سفر با قایق در قبرس شمالی

بازدید از خلیج های زیبا، غارهای سنگی و سواحل مرجانی نیز از دیگر دلایل جذب گردشگران و استفاده از قایق های تفریحی است. البته قایق های تفریحی لوکسی در سواحل جزیره قبرس وجود دارند که فقط قشر مرفه می توانند آن را اجاره کنند. زیرا هدف از سفر با این قایق ها مهیا نمودن امکانات رفاهی، تفریحی و اقامتی برای گردشگرانی است که می خواهند از نقاط مختلف دریا دیدن کنند.

نتیجه گیری

قبرس شمالی یکی از مقاصد استثنایی جهت برگزاری تفریحات آبی و فعالیت های جذاب می باشد. بهترین تفریحات آبی در قبرس شمالی شامل غواصی، شنا، اسکی روی آب، مونو اسکی، سفر با قایق های تفریحی و… بوده که گردشگران زیادی به خود جذب نموده است. بنابراین یکی از مقاصد مناسب برای گردشگران به ویژه ایران می باشد. البته گردشگران جهت سفر به قبرس شمالی بهتر است رزرو هتل در قبرس شمالی را در اولویت قرار دهند تا بعد از سفر با مشکل مواجه نشوند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید