هزینه اجاره استودیو (سوئیت) در قبرس شمالی | 2024

استودیو سوئیت در قبرس شمالی

در سال های اخیر اجاره استودیو در قبرس شمالی به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرده است. به صورتی که این کشور شاهد افزایش چشمگیر تقاضا برای اجاره این اقامتگاه ها بوده است. هزینه پایین اجاره، موقعیت جغرافیایی مناسب و نظافت آسان از مزایای فوق العاده اجاره استودیوها در قبرس شمالی است.

هزینه اجاره استودیو در شهرهای مختلف قبرس شمالی با هم متفاوت می باشد. بنابراین نمی توان میزان اجاره را یکسان در نظر گرفت. در این مقاله می خواهیم به معرفی استودیوهای اجاره ای در قبرس شمالی و هزینه اجاره آن ها در شهرهای مختلف قبرس بپردازیم.

استودیو سوئیت در قبرس شمالی 2

استودیوهای اجاره ای در قبرس شمالی

قبل از آنکه به اجاره استودیو در قبرس شمالی بپردازیم، بهتر است استودیو را به صورت کامل معرفی کنیم. استودیوها واحدهای آپارتمانی بسیار کوچکی هستند که دارای یک اتاق اصلی مرکزی همراه با سرویس بهداشتی جداگانه می باشند. از اتاق اصلی مرکزی به عنوان اتاق خواب، آشپزخانه و هال استفاده می شود. در واقع هر کدام از بخش های اتاق به یکی از این ها اختصاص پیدا کرده است.

البته در برخی از استودیوها، اتاق خواب به صورت جداگانه وجود دارد که هزینه اجاره این استودیوها نیز بیشتر می باشد. استودیوها در متراژهای 30 متر تا 70 متر ساخته می شوند. اغلب اجاره کنندگان این اقامتگاه ها افراد مجرد، توریست ها، دانشجویان و یا زوج های جوان هستند. استودیوها غالبا در مراکز شهری قرار داشته و موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی دارند. برخی از استودیوها دارای امکاناتی ویژه همانند استخر، سونا، تراس و … هستند.

استودیوهای مبله قبرس شمالی

اجاره استودیو در قبرس شمالی در اکثر اوقات به صورت مبله صورت می گیرد. یعنی استودیو خود دارای سرویس خواب، مبلمان، وسایل آشپزخانه و سایر وسایل مورد نیاز زندگی است. البته برخی از استودیوها به صورت غیرمبلمه و بدون هیچ وسیله ای اجاره داده می شوند. هزینه اجاره استودیو در قبرس شمالی به صورت مبله، بیشتر از استودیوهای بدون وسیله است. زیرا با اجاره این استودیوها، دیگر فرد نیازی به خرید وسیله برای تکمیل واحد ندارد

اجاره استودیو در قبرس شمالی برای مهاجرانی که به قصد کار کردن و پس انداز پول به این کشور مهاجرت کرده اند، بسیار مناسب می باشد. زیرا هزینه اجاره پایین، امکان پس انداز پول بیشتر را برای این افراد فراهم می کند.

استودیو سوئیت در قبرس شمالی 3

هزینه های اجاره استودیو در شهرهای مختلف قبرس شمالی

هزینه اجاره استودیو در قبرس شمالی بسیار کمتر از هزینه اجاره واحد آپارتمانی و یا خرید ملک در قبرس شمالی می باشد. میانگین اجاره استودیوها در شهرهای مختلف قبرس شمالی بین 200 دلار تا 300 دلار به صورت ماهانه است. البته شایان ذکر است که میزان اجاره بستگی به متراژ استودیو، موقعیت جغرافیایی در شهر و سایر امکانات آن دارد. در ادامه می خواهیم به هزینه اجاره استودیو در سه شهر مختلف نیکوزیا، گیزنه و فاماگوستا بپردازیم.

هزینه اجاره استودیو در شهر نیکوزیا (لفکوشا)

شهر نیکوزیا پایتخت کشور قبرس شمالی می باشد. هزینه اجاره استودیو در قبرس شمالی در شهر نیکوزیا بیشتر از شهرهای دیگر این کشور است. به صورت کلی، هزینه های زندگی و اقامت در شهر نیکوزیا نسبت به شهرهای دیگر قبرس شمالی بسیار گران تر هستند. اما میزان درآمد در این شهر به همان نسبت به نیز بیشتر می باشد. متوسط اجاره استودیو در شهر نیکوزیا بین 300 دلار الی 400 دلار به صورت ماهانه است. استودهایی با متراژ بالا که در مرکز شهر قرار دارند، دارای اجاره بهای بیشتری می باشند. همچنین هزینه خرید ملک در قبرس شمالی در شهر نیکوزیا نیز نسبت به سایر شهرهای دیگر این کشور بیشتر است.

استودیو سوئیت در قبرس شمالی 1

هزینه اجاره استودیو در شهر گیرنه (کایرنیا)

هزینه اجاره استودیو در قبرس شمالی در شهر گیرنه کمتر از هزینه اجاره در شهر نیکوزیا است. البته میزان این تفاوت زیاد محسوس نیست. زیرا شهر گیرنه نیز همانند شهر نیکوزیا، یک شهر گران قیمت در قبرس شمالی محسوب می شود. میانگین اجاره بهای استودیو در شهر گیرنه بیت 250 دلار الی 350 دلار می باشد. استودیوهایی که به مناطق توریستی نزدیک تر هستند، اجاره بهای بیشتری دارند.

هزینه اجاره استودیو در شهر فاماگوستا (ماگوسا)

اجاره استودیو در قبرس شمالی در شهر فاماگوستا ارزان تر از بقیه شهرهای مهم این کشور است. در واقع می توان گفت هزینه های زندگی و اقامت در شهر فاماگوستا بسیار کمتر از شهرهای نیکوزیا و گیرنه می باشد.

به همین دلیل شرایط و هزینه اجاره خانه در قبرس شمالی در شهر فاماگوستا بسیار بهتر از شهرهای مهم دیگر این کشور است. اجاره بهای استودیوهای این شهر به صورت میانگین بین 150 دلار الی 300 دلار می باشد. البته استودیوهای دارای امکانات رفاهی بیشتر، دارای اجاره بهای بیشتری نیز هستند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید