رزرو هتل در قبرس شمالی

رزرو هتل در قبرس شمالی

قبرس یکی از کشورهای زیبا و سومین جزیره‌ی بزرگ در جنوب ترکیه است. این کشور به علت داشتن سواحل زیبا و آب‌های فیروزه‌ای، مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند. در جزیره‌ی قبرس پر از باغ‌های زیتون و روستاهای کوچک است و همچنین غذاهای سنتی آن طرفداران زیادی دارد. قبرس شمالی به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان، هتل‌های زیادی دارد که هرکدام دارای امکانات منحصر به فردی است.

هتل در قبرس شمالی 1 1

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید به راحتی و با چند کلیک یکی از بهترین هتل‌های قبرس را رزرو کنید و از سفر به این منطقه‌ی دل‌نشین لذت ببرید. برای رزرو هتل با قیمت مناسب در قبرس شما ابتدا وارد صفحه رزرو هتل‌های خارجی می‌شوید و سپس مقصد را قبرس شمالی انتخاب می‌کنید، دراین قسمت انواع هتل‌ها با شرایط و قیمت‌های مناسب و متفاوت را مشاهده می‌کنید. برای انتخاب مدت زمانی که می‌خواهید در آن‌جا اقامت داشته باشید تقویم شمسی و میلادی برای شما قرارداده شده است.

در مرحله‌ی بعدی باید تعداد افراد را مشخص کنید، برای مثال: انتخاب یک اتاق برای دو بزرگسال و یک کودک ۵ ساله. پس از تکمیل اطلاعات لیست هتل‌هایی که چنین شرایطی را دارا هستند برای شما نمایش داده می‌شود و به راحتی در کم‌ترین زمان می‌توانید محل اقامت خود را معین کنید. با انتخاب دکمه نمایش قیمت هتل در قبرس شمالی می‌توانید اتاق‌های در دسترس و شرایط کنسلی هر اتاق را مشاهده کنید و در آخر پس از بررسی دکمه رزرو را انتخاب نمایید.

هتل در قبرس شمالی 2

محبوب‌ترین هتل‌های قبرس

برخی از برترین هتل‌های قبرس از نظر گردشگران و مسافران آن عبارتند از: هتل مرکیور، هتل آکاپولکوبیچ، هتل لیپتوس، هتل ریورساید گاردن، هتل کایا آرتمیس، هتل الکسوس، هتل بین قاره‌ای آفرودیت هیلز و هتل زیبای نوح آرک. همان‌طور که گفتیم قبرس شمالی دارای هتل‌های بسیار زیادی است و کافی است برای رزرو بهترین هتل با مناسب‌ترین قیمت سری به سایت‌ها و درگاه‌های رزرو هتل بزنید.

هتل در قبرس شمالی 4

مهاجرت به قبرس شمالی

برای مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید آن را بشناسید. قبرس شمالی دارای مردمی ترک زبان و مسلمان است. واحد پول قبرس یورو است و ۵۷٪ مردم قبرس یونانی هستند و ۴۳٪ ترک هستند. همچنین آب‌ و ‌هوای قبرس شمالی به این صورت است که تابستان‌های گرم و خشک دارد و زمستان‌ها هوا معتدل است.

 مهاجرت به قبرس شمالی از طریق روش‌های متعددی انجام می‌شود، یکی از این روش‌ها مهاجرت از طریق تولد فرزند است. قبرس شمالی در واقع فقط به کودکانی که پدر یا مادر آن‌ها تابع قبرس باشد تابعیت کشور را می‌دهند، در واقع قبرس تحت تابعیت نظام خون می‌باشد.

از دیگر روش‌های مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج است؛ شرایطی که از طریق ازدواج می‌توان به قبرس مهاجرت کرد این است که زوجین باید از نظر مالی طبق قوانین قبرس درآمد داشته باشند و بتوانند خانه‌ای تهیه کنند، این روش از آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی است.

روش‌های دیگری هم برای مهاجرت به قبرس وجود دارد مانند: مهاجرت از طریق پناهندگی،مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل و مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری. اگر می‌خواهید بدانید که مهاجرت از طریق تحصیل چگونه است؟ باید در نظر بگیرید که در این روش باید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. مدرک تحصیلی قبرس در سطح بین‌المللی است و این ویزا برای دانشجویانی می‌باشد که اروپایی نباشند.

 

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

رشد اقتصادی قبرس شمالی به دلیل نوپا بودن و کم جمعیت بودن آن و شرایط مالیاتی بسیار مناسب فرصتی عالی را جهت سرمایه گذاری پیش روی شما می‌گذارد. خوب است بدانید یکی از مهم‌ترین عامل سرمایه گذاری در قبرس شمالی استفاده از پوند انگلیس است که یکی از با ارزش‌ترین ارزهای جهان به‌شمار می‌رود. قبرس شمالی به سرمایه گذاران در این کشور امکانات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد.

شما با خرید ملک در قبرس شمالی می‌توانید برای خود و خانواده‌تان اقامت موقت دریافت کنید و بعد از گذشت ۵ سال اقامت دائم برای خود و خانوادتان دریافت کنید. افرادی که قصد مهاجرت و یا خرید ملک در قبرس شمالی را دارند باید به این نکته توجه کنند که اگر در قبرس شمالی شما ملکی را خریداری کردید، در واقع عرصه و اعیان را خریداری کردید و آن ملک برای همیشه به شما تعلق دارد و فقط شما قادر به فروش آن هستید. برای خرید ملک و دریافت اقامت از این طریق شما باید مدرک عدم سوء پیشینه را از ایران دریافت کنید. و در آخر بهتر است برای مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی از یک وکیل کمک بگیرید تا در این مسیر دچار مشکل نشوید و در صورتی که با مشکلی مواجه شدید وکیل شما آن را برطرف کند.