اسن­تپه روستایی زیبا در ناحیه شرق گیرنه قبرس شمالی

اسن­تپه روستایی در ناحیه شرق گیرنه واقع شده است. این شهر تحت کنترل بالفعل قبرس شمالی است.این روستا نام خود را از سنت آمبروز گرفته است، جایی که کلیسایی به نام او تقدیم شده و یکی از بزرگترین کلیساهای قبرس بود که درسال 1910 ساخته شد.کلیسای سنت آمبروز اکنون به مسجد تبدیل شده است.

ساحل اسنتپه

ساحل اسن­تپه در حال توسعه بزرگی است که شامل کلبه­های چوبی، رستوران و بار ساحلی است .ساحل اسن­تپه مکان مورد علاقه برای خرید ملک در قبرس شمالی است.

ساحل اسنتپه در کجای قبرس شمالی واقع است؟

ساحل اسن­تپه واقع در قلب گیرنه ، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن، غذاهای عالی و مهمان نوازی مردم محلی که با آغوش باز از جامعه رو به رشد مهاجران استقبال می کنند، ارائه می دهد. در اینجا شما همچنین امکانات مدرنی برای رفع نیازهای روزمره خود بدون دردسر و ترافیک معمولی شهرهای بزرگ پیدا خواهید کرد.

 
2

معنای اسنتپه

اسن­تپه(به معنای تپه بادخیز)، روستایی است که در ساحل شمالی در شرق گیرنه واقع شده است که احتمالاً قدمت آن به دوران بیزانس زمانی که این روستا برای اولین بار تأسیس شد، باز می گردد.

اگر می‌خواهید شلوغی گیرنه را پشت سر بگذارید و می‌خواهید بیشتر به «قبرس شمالی واقعی» بروید، در امتداد جاده ساحلی به سمت شرق بروید و به اسن­تپه زیبا می­رسید دروازه‌تان به کارپاز. منطقه، ساحل و دامنه های رشته کوه گیرنه.

در مرکز آن یک دهکده قدیمی جذاب قرار دارد که آنقدر آرام است که شما را مجبور می‌کند بنشینید و در حالی که خود را به صرف یک قهوه یا شاید یک لیوان شراب محلی دعوت می‌کنید! جمعیت روستای مرکزی عمدتاً از مردم قبرس ترک و اخیراً از نروژ، سوئد، انگلیس و بسیاری دیگر از مردم اروپا تشکیل شده است.

بیشتر توسعه های جدید نزدیک به روستا در امتداد جاده ساحلی ریشه دوانده است. مطمئن باشید، هیچ یک از اینها از خلوتگاه ساحلی روستای اسن­تپه در دامنه رشته کوه گیرنه قرار دارد، کم نمی کند. بلکه توسعه جدیدی که به اسن­تپه آمده است به جای اینکه جذابیت روستایی را از بین ببرد، شهرت و مطلوبیت آن را افزایش داده است.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید