راهنمای دریافت ویزای شنگن از طریق قبرس شمالی 2023

شنگن

بطور طبیعى بسیارى از مردم با علاقه هاى متفاوت داراى سلیقه هاى مختلف در بسیارى از زمینه ها مانند آشنایى با فرهنگ هاى متفاوت ، نوع زندگى ، آشنایى با انواع مختلف کشورها با آب و هواى متفاوت هستند، در این مقاله قصد داریم بطور کامل در مورد اخذ ویزاى شینگن از طریق مهاجرت به قبرس شمالی را بیان کنیم.

زیر ساخت های قبرس شمالی

در حالت کلى کشور قبرس شمالى با توجه به پرداختن به زیرساخت هاى کلیدى مانند فرهنگ سازى در زمینه جذب مهاجر، سرمایه گذار، دانشجو و توریست رتبه قابل ملاحظه اى را دریافت کرده است، بدین منظور که اگر فردى قبرس شمالى را بعنوان یک مقصد براى گردش و تفریح انتخاب کند، ماجراجویی هاى زیادى براى تفریح براى خود به ارمغان مى آورد، براى یک جامعه اى مانند قبرس شمالى پروسه سختى نخواهد بود تا بتوانید چمدان خود را بسته و ویزاى یکماهه خود را در بدو ورود دریافت کنید.

ساخت های قبرس شمالی 1

فرهنگ بالای مردمان جزیره قبرس شمالی

با در نظر گرفتن ملیت هاى متفاوت در این جزیره زیبا با جمعیت زیر ١ میلیون نفر شاهد خوش برخوردی هاى زیادى در سراسر شهر هاى متفاوت خواهید بود، فرض کنین که شما قصد دارین چند محل تفریحى در یکى از شهر هاى قبرس مانند فاماگوستا، اسکله، لانگ بیچ، گیرنه و یا سایر شهر ها ببینید و مسلط به زبان انگلیسى و یا ترکى نیستید براحتى می توانید با نشان دادن عکس یا اسم محل به راننده تاکسى یا یک رهگذر براحتى به مقصد خود برسید.

یکى از مهمترین عوامل تعیین کننده پیشرفت یک مملکت نوع برخورد مردم آن کشور با مردم بیگانه است که تعیین می کند چه مقدار براى هم نوع خود ارزش قائل است که بدین ترتیب مهمان نوازی هاى قبرس شمالى بخاطر داشتن محیط سالم و فرهنگ منسجم این امر را میسر کرده است.

قبرس شمالی 1

نظام سکولار و آزادی حق انتخاب در قبرس شمالی

هر فردى با هر ملیت و مذهب داراى آزادى خود در انتخاب جامعه براى زندگیست و داشتن حق انتخاب در یک محیط سکولار با آزادى دین و مذهب امکان داشتن یک زندگى آرام و بى دغدغه را فراهم خواهد ساخت. اگر براى یک کار ادارى به یکى از مراکز دولتى مراجعه کنید نوع برخورد و نحوه پرداختن به موارد کارى شما باعث بوجود آمدن یک احساس امنیت خواهد شد.

در قبرس شمالی 1

طریقه گرفتن ویزای شنگن از طریق قبرس شمالی

اگر قصد ادامه تحصیل در قبرس شمالى را دارید یا قصد اخذ اقامت از طریق ملک دارین براحتى می توانید از طریق اقامت دریافت شده از حق و حقوق شهروندى این کشور بهره مند شوید. فرض بر اینکه قصد اخذ ویزاى شینگن را داشته باشید و بخواهید در مدت زمان تعیین شده اى چند کشور زیباى اروپایى دیدن کنید، شاید در ابتدا یک پروسه طولانى و سخت بنظر برسد ولى اینطور نیست و درصورتی که قصد پناهندگی در قبرس شمالی را نداشته باشید و بخواهید به صورت قانونی مهاجرت کنید پروسه راحت و کوتاهی را سپری میکنید.

در صورتیکه اقامت خود را اخذ نموده و داراى حساب بانکى فعال با موجودى نه چندان زیاد باشید با مراجعه کردن به سفارت کشور مقصد و پر کردن فرم مخصوص ویزاى شینگن از قبل وقت براى مصاحبه تعیین کنین، باید اعلام کنیم که براى دریافت وقت از سفارت کشور مقصد در ٥ روز کارى تماس یا پست الکترونیکى دریافت خواهید کرد که از شما براى مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد قبل از تاریخ مصاحبه از شما جهت آماده کردن اسناد و مدارک مربوط به اطلاعات فردى، اقامت، مدارک مربوط به ملک، حساب بانکى را تهیه نموده و بعد به سفارت مراجعه کنین. تحت هر شرایطى می توان گفت تمام متقاضیان امکان اخذ ویزاى شینگن را خواهند داشت تا بتوانند به کشور دلخواه خود سفر کنند.

سفارت خانه و کنسول گری همه کشورهای اروپایی

در حال حاضر کنسولگری هاى کشورهایى که خدمات کنسولى ارائه می دهند شامل: انگلستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، استرالیا، سوئد، دانمارک، هلند، پرتغال و… می باشند که تمامى کنسولگری ها در پایتخت قبرس شمالى متمرکز بوده و در طول هفته ٢ روز کارى خدمات کنسولى ارائه می دهند. نکته قابل توجه راجع به قبرس شمالى این است که اگر فردى قصد اخذ اقامت از طریق ملک را داشته باشد نیاز به ارائه گواهى عدم سو پیشینه بوده و با توجه به این امر که هر فردى که در قبرس شمالى اقامت دارد داراى سو سابقه نیست دریافت ویزاى شینگن کار آسانى خواهد بود.

شنگن از طریق قبرس شمالی

با چه نوع ویزای اقامتی قبرس شمالی می توان ویزای شینگن دریافت کرد؟

تمامى متقاضیان چه داراى ویزاى تحصیلى ، کارى یا اقامت از طریق خرید ملک باید توجه داشته باشند که حتما قانون ٦ ماه زندگى در قبرس شمالى را رعایت کنند تا بتوانند براى اخذ ویزاى شینگن اقدام کنند. بطور کلى در این میان افرادى که داراى ملک یا زمین در قبرس شمالى هستند دریافت ویزاى شینگن براى این دسته از افراد راحت تر بود به این علت که بعنوان فردى که در این کشور زندگى می کنند داراى اعتبار بیشترى نسبت به بقیه خواهند داشت.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید