میزان درآمد در قبرس شمالی چقدر است؟ (حقوق) | 2023

حقوق ماهانه در قبرس شمالی

قبل از مهاجرت به هر کشوری تنها نکته که ذهن فرد را به خود درگیر می کند؛ بسترهای شغلی و همچنین میانگین حقوق ماهیانه برای هر فرد می باشد. شما با بررسی ساختار اقتصادی و میزان تورم یک کشور خارجی می توانید نسبت به این نکات آگاه شوید. یکی از بهترین کشورهای اروپایی که همه ساله بیش از هزاران نفر از ایرانیان به آن مهاجرت می کنند؛ قبرس شمالی می باشد. این کشور زمینه های کسب درآمد از طریق روش های مختلف و میانگین درآمد ماهیانه حداکثری را برای تمامی افراد به طور یکسان فراهم کرده است. در ادامه به معرفی بهترین شغل های پردرآمد در قبرس شمالی می پردازیم. به کمک فعالیت در این مشاغل می توانید درآمد حداکثری همیشه داشته باشید.

شرایط بازار کار و مشاغل پرطرفدار در قبرس شمالی

در این کشور شما قطعا پیشرفت شغلی قابل توجهی خواهید داشت. شرایط بازار کار این کشور کاملا برای تمامی افراد یکسان می باشد. حتی شما به کمک انجام فعالیت های شغلی در این کشور می توانید اقامت دائمی خود را نیز دریافت کنید. شرایط بازار کار در قبرس شمالی در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی آسان تر و بدون ریسک می باشد. از سری مشاغل پرطرفدار در قبرس شمالی می توان به: آرایشگری، مهندسی، مکانیک، فروش مواد غذایی و همچنین فعالیت های هنری مختلف اشاره کرد.

میانگین درآمد ماهیانه بر اساس فعالیت فرد متغیر می باشد. اما در هر یک از زمینه های شغلی ذکر شده شما می توانید درآمد بالای 35 میلیون تومان را در شرایط کاری نرمال تجربه کنید.

شرایط بازار کار قبرس شمالی

حداقل حقوق در قبرس شمالی چه قدر است؟

برخلاف سایر کشورهای اروپایی فرصت های شغلی برای تمامی افراد در این کشور یکسان می باشد. همچنین حداقل حقوق بر اساس مهارت و میزان فعالیت فرد در ماه تعیین می شود. شما بر اساس شغل خود و همچنین فعالیت بیشتر می توانید بیشترین میزان از درآمد را داشته باشید. اما به طور عادی حتی در مشاغل کم طرفدار درآمد تضمینی بالای 35 میلیون تومان در ماه (به پول ایران) را فرد تجربه خواهد کرد.

همچنین در کنار درآمد بالا در این کشور می توانید از سایر مزیت های مختلف نظیر اقامت آسان و بهره مندی از حقوق شهروندی ویژه را نیز تجربه کنید.

حقوق و دستمزد در قبرس شمالی : دولت قبرس شمالی هر سال حداقل حقوق و دستمزد را به ادارات اعلام می کند. مانند هر کشور دیگری در قبرس هم حقوق و دستمزد با توجه به میزان تجربه، مهارت های کاری و نوع کار می تواند متفاوت باشد. حداقل حقوق و دستمزد برای کارگران در قبرس شمالی در سال 2023 حدود 16 هزارو 300 لیر است. هرچند دستمزد برخی مشاغل در قبرس شمالی به ارزهایی از جمله پوند، دلار و یورو است.

میانگین حقوق برخی از مشاغل پرطرفدار

این کشور به سبب توریست پذیر بودن همیشه بیشترین میزان از فرصت شغلی را دارا است. همچین از لحاظ داشتن یک شغل دائمی و همیشگی خیال شما باید راحت باشد. در این کشور همیشه فرصت های شغلی طلایی برای افراد مختلف وجود دارد. در کشور قبرس شمالی میانگین حقوق وابسته به حرفه و مهارت شما در کارهای مختلف متغیر است. همچنین در کنار فعالیت شغلی شما می توانید از سایر مزیت های فعالیت شغلی در این کشور نظیر درآمد بالا بهره مند شوید.

  • آرایشگری در قبرس شمالی : متوسط درآمد یک آرایشگر بر اساس تجربه کاری معمولا بین 35 الی 100 میلیون می باشد. همچنین در برخی از لاین های آرایشگری و زیبایی می توانید درآمد بیشتری را نیز تجربه کنید. این کشور توریست پذیر همیشه بهترین فرصت های شغلی را برای آرایشگران عزیز در نظر می گیرد.
  • مهندسی معماری و عمران: این کشور توسعه یافته همیشه در حوزه ساخت و ساز فعال بوده است. به همین علت به مهندسین باتجربه و همچنین با مهارت بالا همیشه احتیاج دارد. میانگین درآمد یک مهندس عمران در حالت عادی بالای 70 میلیون می باشد. همچنین مهندس معماری نیز بر اساس پروژه دریافتی قطعا درآمد متفاوتی را تجربه خواهد کرد.

میانگین حقوق مشاغل پرطرفدار قبرس شمالی

  • مکانیک خودرو: در این کشور حجم انبوهی از خودروهای شخصی وجود دارد. قطعا این کشور جهت رفع نیازهای اساسی خود به نیروی انسانی کارکشته در حوزه مکانیک خودرو نیازمند است. درآمد مکانیک ماشین باتجربه با سابقه کاری بالا حتی بالای ۵۰ میلیون تخمین زده می شود. شما با فعالیت در شهرهای بزرگ درآمد بیشتر خود را تضمین می کنید.‌
  • آشپزغذاهای بین المللی: توریست خارجی همیشه در کشور قبرس شمالی به وفور وجود دارد. همچنین رستوران ها و هتل های این کشور نیازمند استخدام نیروی کار حرفه ای در زمینه طبخ غذاها هستند. آشپزهای حرفه ای و باتجربه با استخدام در مراکز معتبر می توانند درآمد بیش از ۴۰ میلیون در ماه را نیز به دست بیاورند.

یک دانشجوی بین المللی در قبرس شمالی چه قدر می تواند درآمد کسب کند؟

اگر شما جهت تحصیل به قبرس شمالی مهاجرت کرده اید. همچنین برای تامین مخارج روزانه خود نیازمند کار هستید، اصلا نگران نباشید. فرصت های شغلی مختلف و طلایی حتی برای دانشجویان مشغول به تحصیل نیز در این کشور وجود دارد. شما به راحتی به کمک مهارت های مختلف هنری، صنعتی و حتی تحصیلی خود می توانید کسب درآمد کنید. هیچ محدودیتی برای اشتغال دانشجویان در قبرس شمالی وجود ندارد.

درآمد دانشجویان در قبرس شمالی

شما بر اساس استعداد، علایق و مهارت خود می توانید مانند یک فرد عادی در این کشور کسب درآمد کنید. همچنین به کمک یک کار دائمی در کنار تحصیل می توانید هزینه های مختلف خود را نیز تا سر حد زیادی کاهش دهید.

نتیجه گیری و جمع بندی:

بررسی های جدید نشان دهنده درآمد بسیار بالای انواع مشاغل در کشور قبرس شمالی می باشد. همچنین با فعالیت در شغل های مختلف در این کشور می توانید پیشرفت شغلی چشمگیری داشته باشید. زمینه های پیشرفت برای تمامی افراد در این کشور فراهم می باشد.

به هیچ عنوان نگران کسب درآمد در قبرس شمالی نباشید. فرصت های طلایی با درآمد کلان در انتظار تمامی مهاجرین عزیز می باشد.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

به این مقاله امتیاز دهید

پیام بگذارید