معرفی بهترین شغل های پردرآمد در قبرس شمالی | 2023

بهترین شغل های پردرآمد در قبرس شمالی

یکی از مسائلی که همه ما قبل از مهاجرت به آن فکر می کنم شرایط کاری در کشور مقصد است. مهاجرت به قبرس شمالی می تواند یک گزینه ایده آل باشد. قبرس شمالی ممکن است کشوری کوچک باشد، اما از نظر اقتصادی یکی از روبه رشدترین کشورهای منطقه هست و با توجه به رشد اقتصادی در قبرس شمالی، نرخ فقر و نرخ بیکاری به تبعیت از آن به طور پیوسته روند کاهشی داشته است.

آشنایی با مشاغل پرطرفدار و محبوب در کشور قبرس شمالی

بعد از مهاجرت تنها چیزی که تمامی فکر و ذهن افراد را به خود درگیر می کند، پیدا کردن یک شغل مناسب در کشور خارجی می باشد، که دارای درآمد بسیار بالایی بوده و همچنین جز شغل های پرطرفدار در کشور خارجی شمرده شود، یکی از بهترین کشورهای خارجی جهت مهاجرت کاری که در زمینه های مختلف شغلی درآمد بسیار بالا را در اختیار مهاجرین قرار می دهد، کشور اروپایی و مدرن قبرس شمالی می باشد، شما با آغاز فعالیت در این کشور خصوصا در زمینه شغل های پرطرفدار می توانید از نظر موفقیت و کسب درآمد به یکی از سرمایه داران ایرانی در قبرس شمالی تبدیل شوید، کسب درآمد از طریق مشاغل مختلف در قبرس شمالی بسیار راحت و آسان بوده و شما به راحتی حتی پس از آغاز شغل خود می توانید اقامت موقت و دائمی خود را دریافت کنید، کسب درآمد با بالاترین میزان از سود و همچنین زمینه های شغلی مناسب را فقط در کشور قبرس شمالی شما به راحتی می توانید تجربه کنید.

بهترین شغل های پردرآمد 5

وضعیت کار در قبرس شمالی چگونه است؟

بررسی های اخیری که توسط کارشناسان در حوزه اقتصاد بین المللی صورت گرفته، حاکی از این است، که کشور قبرس شمالی وضعیت کاری بسیار خوبی را برای تمامی مهاجرین در نظر گرفته است و افراد با در دست داشتن مدرک تحصیلی یا حتی اگر در سایر زمینه های هنری و صنعتی از مهارت کافی برخوردار هستند، می توانند به راحتی در این کشور مشغول به کار شوند، همان طور که آگاه هستید، کشور قبرس شمالی به سبب این که پیشرفت گسترده ای در حوزه اقتصادی در دنیا داشته است، زمینه های شغلی متنوعی را همیشه برای نیروی انسانی در نظر می گیرد و برخلاف برخی از کشورهای اروپایی دیگر روند ثبت نام، راه اندازی شرکت، خط تولید کارخانه و کسب و کارهای دیگر به آسانی در این کشور میسر است.

وضعیت کاری در قبرس شمالی بسیار ایده آل بوده و نرخ تورم در این کشور بسیار پایین می باشد و در کنار تمامی این ویژگی های مثبت شما به عنوان یک فرد مهاجر با تزریق مقدار کمی بودجه مالی می توانید حتی کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید، این کشور از آن جایی بسیار توریست پذیر می باشد، همه ساله حجم بسیار زیادی از درآمد خود را از همین طریق به دست می آورد و شما با انجام فعالیت کاری در حوزه های مختلف می توانید از این منبع درآمد دلاری استفاده کنید و به اهداف مالی خود که در نظر گرفته اید، بیشتر از هر زمانی نزدیک شوید.

بهترین شغل های پردرآمد 1

آشنایی با فرصت های شغلی در قبرس شمالی

همان طور که اشاره کردیم، فرصت های شغلی بسیار زیادی برای نیروی انسانی مهاجر در سنین مختلف در قبرس مهیا است و شما پس از مهاجرت می توانید در اولین اقدام فعالیت کاری خود را آغاز کنید، حتی برخی از مشاغل و فرصت های شغلی در این کشور به گونه ای است، که قبل از مهاجرت روند ثبت نام و استخدام شما مورد بررسی قرار می گیرد، برخی از فرصت های شغلی که در قبرس شمالی از میزان محبوبیت بالایی برخوردار هستند، شامل موارد زیر هستند:

اجاره دادن ماشین: یکی از کسب و کارهای پولساز در قبرس شمالی که همیشه درآمد بالایی دارد، اجاره دادن خودرو به صورت ساعتی و روزانه می باشد، که همیشه درآمد ثابتی را در اختیار سرمایه گذار قرار می دهد.

واردات کالاهای مختلف: برخی از کالاهای صادراتی ایرانی در کشورهای خارجی از میزان محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و شما با فروش این کالاها به صورت عمده می توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید.

ساخت و ساز مسکن: صنعت ساختمان بیشتر از هر زمانی در قبرس شمالی با پیشرفت و دگرگونی قابل توجهی مواجه شده است و شما حتی به عنوان نیروی انسانی که در فعالیت های ساختمانی مختلف مثل: سیم کشی، گچ کاری و حتی کاشی کاری ماهر است، می توانید در این کشور فعالیت کنید.

ثبت شرکت و آژانس های مسافرتی: یکی از بهترین فرصت های شغلی در قبرس شمالی قطعا آژانس های مسافرتی و ثبت شرکت های گوناگون می باشد، که همیشه درآمد قابل توجهی را در اختیار فرد مهاجر قرار می دهد.

بهترین شغل های پردرآمد 3

ورزش ها: شما به عنوان یک مربی ورزشی می توانید در مکان های مختلف استخدام شوید و درآمد چند برابری را تجربه کنید، فرصت شغلی برای ورزشکاران عزیز در این کشور بسیار زیاد است.

مشاغل مرتبط با توریسم: شما به عنوان یک فردی که قصد کار در کشور قبرس شمالی را دارید، می توانید در بخش های مختلف و مرتبط با توریسم نظیر: هتلداری، تاکسیرانی، دی جی و رستوران و حتی سرآشپز فعالیت خود را ادامه دهید.

وکالت و دفترهای خدماتی: وکالت یکی از بهترین مشاغل در قبرس شمالی است، شما اگر به عنوان یک وکیل قصد ادامه فعالیت در این کشور را دارید، با معادل سازی مدرک خود می توانید به وکالت خود ادامه دهید.

صادرات انواع مرکبات: شما با صادرات انواع مرکبات ایرانی به قبرس شمالی می توانید درآمد میلیون دلاری را نیز حتی در کوتاه ترین زمان ممکن تجربه کنید.

زمینه های شغلی در قبرس شمالی

تنها چیزی که باعث محبوبیت بیشتر قبرس شمالی در مقایسه با سایر کشورهای مهاجر پذیر شده است، زمینه های شغلی بیشتر در این کشور است، که بدون محدودیت جنسی و سنی برای هر کسی این زمینه ها فراهم هستند و شما فقط کافی است، اقدامات لازم جهت آغاز به کار خود را انجام دهید، زمینه های شغلی در قبرس شمالی به قدری متنوع است، که شما بر اساس علایق و استعدادهای خود هر شغلی را که دوست داشته باشید، می توانید جهت آغاز فعالیت خود انتخاب کنید و از همان لحظه شما به طور قانونی یکی از نیروهای انسانی مهاجر در قبرس شمالی شناخته می شوید.

زمینه های شغلی با فرصت های بیشتر برای نیروی انسانی موارد تکمیلی زیر هستند، که در صورت آغاز فعالیت در هر یک از حوزه های ذیل به راحتی می توانید بیشترین میزان از درآمد را پس آغاز به کار تجربه کنید.

املاک: یکی از زمینه های شغلی معتبر که همیشه در بورس بوده و تعداد مشتری بیشتری را همیشه به خود اختصاص می دهد، خرید و فروش ملک های مختلف در قبرس شمالی است.

دامداری: این کشور به دلیل داشتن شرایط خوب آب و هوایی در حوزه دامداری همیشه نقش پررنگی داشته و شما به عنوان یک دامدار و حتی با تاسیس دامداری می توانید درآمد بالایی داشته باشید.

صرافی های بین المللی: این کشور به سبب جذب توریست به صورت سالیانه به تعداد زیادی صرافی بین المللی در شهرهای مختلف احتیاج دارد و شما با فعالیت در این زمینه می توانید همیشه در هر فصلی از سال درآمد قابل توجهی داشته باشید.

بهترین شغل های پردرآمد 2

مراکز تفریحی: ایجاد مراکز تفریحی در این کشور همیشه توأم با سود مالی بی شماری است، که برای شما به ارمغان می آورد.

سرمایه گذاری: شما به عنوان کسی که بودجه مالی در اختیار دارید، می توانید در حوزه های مختلف سرمایه گذاری ایمن و بدون ریسک خود را آغاز کنید و از آن لذت ببرید.

شرکت توسعه دهنده: این نوع از شرکت ها به سبب این بستری نوین را در کشور قبرس شمالی ایجاد می کنند، همیشه توانسته اند سود قابل توجهی را در مقابل خدماتی که ارائه می دهند، دریافت کنند.

تسلط به زبان های مختلف: از دیگر زمینه های شغلی تحصیلی که شرایط کاری آسان را برای شما فراهم می کند، تسلط به زبان های مختلف خصوصا انگلیسی و روسی می باشد.

قبرس کشور فرصت ها

قبرس شمالی می تواند یکی از مقاصد مهاجرانی که علاقه مند به جستجوی کار هستند، باشد. به این شکل که افراد با پیدا کردن شخصی به عنوان کارفرما می توانند در همان شرکت و در نزد همان کارفرما بمانند و کار کنند و از این طریق به اقامت برسند. همان طور که ذکر شد کار در قبرس نیازمند یک کارفرمای تبعه قبرس دارد که قصد استخدام تبعه غیر قبرسی را داشته باشد و با ارائه پیشنهاد شغلی، زمینه ساز اخذ ویزای کار این کشور گردد.

مسیر کار در قبرس به این صورت می باشد که کارفرمای قبرسی باید اثبات نماید که هیچ داوطلب واجد شرایطی جهت کار در شغل مورد نظر موجود نمی باشد. پایین بودن نرخ بیکاری شانس شما را برای کاریابی در کشور قبرس شمالی تضمین می کند.

6 6 1

امکانات کشور قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری جزیره ایست و هزینه های انرژی از جمله؛ آب، سوخت و الکتریسته بسیار بالاست. بنابراین راه اندازی یک واحد تولیدی در این کشور به هیج وجه مقرون به صرفه نیست.  از این رو کارخانجات  و واحدهای تولید دراین کشور بسیار انگشت شمار هستند بنابراین شغل های رایج در قبرس شمالی در حوزه صنعت  و تولید بسیار کمرنگ است. اما دارای پتانسیل های دیگریست که دولت این کشور توانسته است به نحو احسنت از این پتانسیل ها در راستای ایجاد شغل برای شهروندان و یا اتباع خارجی استفاده کند و بسترهای شغلی متعددی را ایجاد نماید.

بزرگترین و بهترین دانشگاه های بین المللی در قبرس شمالی

همانطور که گفته شد وجود بهترین دانشگاه های قبرس شمالی در این کشور و سایت های تاریخی مهم، باعث جذب گردشگران و دانشجویان زیادی از نقاط مختلف دنیا به این کشور شده است. که این خود باعث ایجاد شغل های زیادی در این راستا برای شهروندان قبرسی و مهاجران به این کشور شده است. از جمله؛ هتل داری، رستوران داری، کافه، آژانس های مسافرتی، مشاغل توریستی و … .

بزرگترین شرکت های تجاری در قبرس شمالی

علاوه براین، سرمایه گذاری های متعدد خارجی که در زمینه ساخت و ساز در این کشور انجام شده است، بستر مناسبی برای ایجاد شغل هایی در این زمینه نیز فراهم آورده است. حضور شرکت های تجاری در بندرگاه های این کشور نیز باعث ایجاد شغل های زیادی در قبرس شمالی شده است.  بنابراین پیدا کردن شغل مناسب و درآمد بالا ملزم به دانستن زبان انگلیسی و ترکی استانبولی می باشد و چنانچه شما دانش زبان کافی و تخصص در شغل خود داشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن کار مورد نظر خود را خواهید یافت.

که برای پذیرش از دانشگاه نیاز دارید

پر تقاضا ترین شغل ها در قبرس شمالی

عمده ترین شغل های مرتبط با اصناف و صنایع موجود در قبرس شمالی (شغل های رایج در قبرس شمالی) به شرح زیر است:

 • مشاغل مالی ( مانند حسابداری ، وکالت و …)
 • مشاغل توريستی ( تورگاید ، تاکسی ، دی جی …)
 • رستوران و هتلداری ( رستوران ، کافه های متعدد ، اشتغال در کازینو و کلاب ها و …)
 • آژانس های مسافرتی ( اجاره روزانه خانه و هتل ها ، تور شهری و …)
 • ورزش های دریایی ( نجات غریق ، کرایه کشتی و قایق … )
 • صرافی های بین المللی ( حواله جات ارزی )
 • اجاره ماشین
 • ساخت و سازمسکن ( سیم کشی ، نقشه کشی ، معماری و مهندسی عمران …)
 • املاک و مستغلات تجاری و مسکونی ( سرمایه گذاری ، مشاور املاک ، خرید و فروش ملک )
 • مراکز تفریحی ( فستیوال های متعدد ، مراکز خرید ، مراکز تفریحی ساحلی و …)
 • شرکت های تجارتی ( واردات و صادرات کشاورزی و دامداری مانند جو ، گندم ، تنباکو و …)

لیست مشاغل مورد نیاز قبرس در سال 2022 مشاغل زیر را شامل می شود:

 • پرستاری
 • مهندسی
 • توسعه دهنده نرم افزار
 • حسابداری
 • اپراتوری ماشین
 • مشاغل کامپیوتری

بهترین شغل های پردرآمد 4

حقوق برخی از مشاغل در قبرس شمالی

با توجه به مطالب بالا اکنون میتوان حداقل حقوق برخی از شغل های رایج و پر تقاضا را هم در سال 2023 بررسی کرد:

هوشمند سازی ساختمان ، نصب دوربینهای مداربسته و بطور کلی خدمات برق کاری پردآمدترین شغل است. میانگین درآمد (70 الی 200 میلیون)

افراد متخصص در حوزه آرایشگری، ناخن کاری و تتوکاری به صورت حرفه ای درآمد بالایی دارد. (100 الی 200 میلیون)

مشاغل ساختمانی و ساخت و ساز مانند سیم کشی، نقاشی، کاشی کاری درآمد بالایی دارند (100 الی 150 میلیون)

مشاغل دیگری از جمله تعمیرات موبایل، لپ تاپ، مکانیک ماشین ، صافکاری ماشین و کارهای خدماتی حرفه ای درامد بالایی دارند (حداقل 100 میلیون)

توجه داشته باشید حقوق یک کارگر ساده با توجه به اعلام دولت کشور قبرس شمالی در جولای  2023 حدود 8 تا 10 هزار لیر معادل (20 تا 30 میلیون)  می باشد. اما اکثر شغل هایی که در ارتباط با توریست ها و مراکز توریستی هستند درآمد ارزی دارند و معمولا به صورت ساعتی مصاحبه میشوند.

کلام آخر

قطعا در کنار تمامی این اطلاعات شما در فرآیند مهاجرت شغلی خود نیازمند یک همراه هستید، که به بهترین شیوه ممکن شرایط مهاجرتی و سرمایه گذاری شما را بدون دغدغه و با کمترین هزینه و حتی به صورت قانونی فراهم کند، شرکت مهاجرتی و سرمایه گذاری بازرگان به عنوان یکی از برترین مجموعه های داخلی می تواند تمامی نیازهای شما مراجعین عزیز را در زمینه مهاجرت به قبرس شمالی فراهم کند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید