دریافت گواهینامه رانندگی در قبرس شمالی برای +18سال

گواهینامه رانندگی در قبرس شمالی
پس از مهاجرت به یک کشور قطعا یکی از نکات مهم جهت دسترسی آسان و همچنین کاهش هزینه های حمل و نقل دریافت گواهینامه می باشد. شما برای این که به صورت قانونی در یک کشور خارجی رانندگی کنید، باید حتما گواهینامه رانندگی بین المللی داشته باشید. کشور قبرس شمالی قطعا یکی از بهترین کشورهای اروپایی با بهترین فرصت های شغلی و تحصیلی برای مهاجرین می باشد. هزینه های سیستم حمل و نقل در این کشور بیش از حد گران قیمت نیست. اما قطعا هزینه حمل و نقل به کمک خودرو شخصی بسیار کمتر و ارزان قیمت تر می باشد. شما جهت این امر در اولین گام باید نسبت به دریافت گواهینامه بین المللی خود اقدام کنید. تحت این شرایط می توانید هزینه های حمل و نقل خود را در کشور قبرس شمالی قطعا کاهش دهید.

گواهینامه بین المللی در قبرس شمالی

گواهینامه بین المللی در قبرس شمالی

یکی از روش های رایج جهت رانندگی مطابق با شیوه ای قانونی در قبرس شمالی دریافت گواهینامه بین المللی می باشد. در این کشور شما به کمک این گواهینامه می توانید رانندگی کنید. همچنین این نوع از گواهینامه در قبرس شمالی از اعتبار قانونی برخوردار می باشد. فرد به کمک این گواهینامه می تواند رانندگی انواع خودروهای شخصی مجاز را انجام دهد.

همچنین گواهینامه بین المللی در قبرس شمالی مورد تایید جوامع قانونی این کشور می باشد. همچنین به کمک این گواهینامه شما در هزینه های مازاد حمل و نقل خود در طول روز صرفه جویی می کنید.

چگونگی دریافت گواهینامه بین المللی در قبرس شمالی

اگر شما نیز به عنوان یک فرد مهاجر قصد دریافت گواهینامه بین المللی در قبرس شمالی را دارید. باید ابتدا پس از اقدام مراحل قانونی لازم را طی کنید. شما در اولین اقدام باید به یکی از اداره های جهانگردی در ایران مراجعه کرده و هزینه هر دوره گواهینامه بین المللی را پرداخت کنید. نرخ هزینه دوره ای یک ساله گواهینامه بین المللی ۱۶۰ هزار تومان می باشد‌. سپس پس از دریافت اقامت در قبرس شمالی می توانید نسبت به ادامه فرآیند در این کشور اقدام کنید.

همچنین در ادامه کتاب آیین نامه به زبان ترکی را باید مطالعه کرده و آزمون های لازم را طی کنید. در انتها پس از دریافت تاییدیه می توانید گواهینامه بین المللی خود را در قبرس شمالی دریافت کنید.

دریافت گواهینامه بین المللی در قبرس شمالی

قوانین و شرایط رانندگی در قبرس شمالی

قوانین رانندگی در این کشور نیز همانند سایر کشورهای اروپایی می باشد. فرد متقاضی گواهینامه بین المللی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد. همچنین سرپیچی از قوانین این کشور پیگرد قانونی نیز خواهد داشت. فرد راننده در صورت تخلف مستلزم پرداخت جریمه نقدی و حتی در موارد نادر در صورت تکرار تخلف خطرناک و حادثه آفرین گواهینامه فرد ضبط می شود.

با رعایت قوانین و شرایط رانندگی در قبرس شمالی پس از اتمام اعتبار گواهینامه خود می توانید نسبت به تمدید دوباره آن اقدام کنید.

گواهینامه قبرس شمالی برای دانشجویان

شما به عنوان یک دانشجوی بالای ۱۸ سال که دارای اقامت تحصیلی در این کشور هستید، می توانید نسبت به دریافت گواهینامه در قبرس شمالی اقدام کنید. شرایط دریافت گواهینامه برای دانشجویان در قبرس شمالی کاملا آسان و راحت است. شما با پرداخت هزینه جزئی و همچنین پشت سر گذاشتن کلاس های تئوری و عملی و در نهایت آزمون های مختلف می توانید گواهینامه قبرس شمالی خود را به راحتی به دست بیاورید.

در صورت اقدام سریع و به موقع می توانید گواهینامه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید. شرایط دریافت گواهینامه برای تمامی دانشجویان این کشور بدون کوچک ترین دغدغه ای است. همچنین برای طی روند دریافت گواهینامه بهتر است؛ در زمان مناسب اقدام به دریافت گواهینامه خود کنید.

گواهینامه قبرس شمالی برای دانشجویان

●در مرحله اول باید به یک مجموعه معتبر در کشور قبرس شمالی جهت دریافت گواهینامه مراجعه کنید.

●این مراکز با بررسی اطلاعات قانونی شما را در لیست افراد مجاز جهت دریافت گواهینامه قرار می دهند.  ●سپس کتاب آیین نامه به زبان ترکی استانبولی در اختیار فرد قرار داده می شود و در طی جلسات آتی از فرد آزمون می گیرند.

●پس از اتمام آزمون تئوری آزمون عملی با خودرو از فرد گرفته می شود.

●در نهایت پس از اتمام مراحل برگه موقت گواهینامه به فرد داده می شود و همچنین گواهینامه اصلی در کمتر از یک ماه به دست فرد می رسد.

نتیجه گیری و جمع بندی:

یکی از نکات مهمی که باعث کاهش هزینه های مازاد پس از مهاجرت در این کشور می شود؛ دریافت گواهینامه در قبرس شمالی می باشد. شما به راحتی مانند هر یک از شهروندان عادی این کشور می توانید گواهینامه دریافت کرده و بدون دغدغه در این کشور رانندگی کنید.

رانندگی در خیابان های پر از امنیت و با فرهنگ رانندگی بسیار بالای این کشور قطعا برای هر فردی لذت بخش می باشد.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

به این مقاله امتیاز دهید

پیام بگذارید