نکات مهم انتخاب خانه در قبرس شمالی که باید بدانید

مهم انتخاب خانه در قبرس شمالی

بسیاری از افرادی که برای سرمایه گذاری در خارج از کشور، مهاجرت را انتخاب می کنند، از بین کشورهای مجاور، قبرس شمالی را برمی گزینند. در این کشور، امکان سرمایه گذاری از راه های مختلف وجود دارد. خرید اقساطی و نقدی خانه در این کشور به عنوان مهم ترین مورد برای سرمایه گذار0ی در قبرس شمالی شناخته می‌ شود. آگاهی از روش های خرید خانه در بهترین شهرهای این کشور، امری است که مورد توجه بسیاری ایرانیان قرار گرفته است.

بهترین شهر های قبرس برای خرید خانه

قبرس در سواحل غربی کشور ترکیه واقع شده است که به عنوان ارزان ترین کشورهای مهاجرتی شناخته می‌ شود. از این رو هجوم بیشتر مهاجران به این کشور، امری است که توانسته به رشد اقتصاد آن منجر شود. در طول سال های اخیر، رشد قیمت خانه در این کشور، افزایش 12 درصدی را شاهد بوده است. لذا مهاجران می توانند برای دریافت ویزای اقامت دائم در این کشور، با خرید یک خانه مسکونی، مهاجرتی اصولی را داشته باشند. سرمایه گذاری در قبرس شمالی با خرید خانه، از آسان ترین راه های مذکور می‌ باشد.

بهترین شهر های قبرس برای خرید خانه

زیبایی، جذابیت، دسترسی پذیری، گردشگری بودن و همچنین نرخ ارزان در شهرهای مختلف قبرس شمالی، افراد را الزام می‌ کند تا برای خرید خانه، موقعیت های شهری را با شرایط ویژه آن ها در نظر بگیرند. شهرهای مناسب برای خرید خانه در قبرس شمالی شامل پافوس، لارناکا، لیماسول، نیکوزیا و آپادانا می‌ باشد. بیشتر این شهرها به سبب مناسب بودن هزینه زندگی، مورد توجه قرار گرفته اند. اما در واقع امکان رشد و پیشرفت در صنعت ساخت و ساز این شهرها به سبب بافت قدیمی که دارا هستند، امکان ترقی مالی را منجر می گردند.

هزینه خرید ملک در قبرس

با خرید خانه در قبرس شمالی، الزام به اقامت در این کشور صورت نمی گیرد. افراد می توانند صرفا خرید خانه را به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت و آینده دار در نظر بگیرند. لذا در صورتی که قصد سکونت در خانه خریداری شده و اقامت در این کشور وجود ندارد، افراد می توانند خانه های خریداری شده را اجاره دهند.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی از مهمترین مواردی است که سبب جذب گردشگران و مهاجران می‌ شود. در این کشور طبق موقعیت جغرافیایی شهرهای مختلف، هزینه متغیری برای خرید یک خانه معمولی تا پنت هاوس وجود دارد. یک خانه معمولی در مناطق ساحلی با کمترین هزینه، دارای قیمت 75000 پوند می‌ باشد. همچنین در بهترین منطقه این کشور، خانه های ویلایی و پنت هاوس از 180000 تا 500000 پوند قیمت گذاری شده اند.

شناسایی منطقه های ارزان قیمت این کشور برای خرید خانه، یک امر مهمی است که توسط مجموعه شرکت های معتبر املاکی، قابل انجام می‌ باشد.

هزینه خرید ملک در قبرس

خرید اقساطی ملک

بسیاری از افراد برای خرید خانه در قبرس شمالی بودجه کافی را ندارند. از این رو تمایل دارند تا خرید قسطی خانه را برگزینند. در این زمینه، اعطای پیش پرداخت به صورت درصدی از هزینه کل خرید خانه، توسط خریدار انجام می گیرد تا معامله موردنظر برای خرید و فروش، به سرانجام برسد. خانه های قسطی خریداری شده، با داشتن مبلغ اقساط مختلف و دوره های پرداختی چندین ساله، مورد توجه خریداران قرار گرفته اند. اما در صورتی که خرید خانه را به عنوان یک سند برای دریافت اقامت و مجوز در این کشور می پندارید، بهتر است خرید نقدی خانه را در اولویت قرار دهید.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

افزایش چشمگیر مهاجران خارجی به کشور قبرس شمالی و جلب رضایت آنان در زمینه تامین هزینه های زندگی مناسب، سرعت رشد اقتصادی این کشور را افزایش داده است. سیاست های مهم اعمال شده در این کشور، سبب شده است تا درآمد حاصل از جذب مهاجر، افزایش نامحدودی داشته باشد. در سیاست های اعمال شده، خرید خانه توسط افراد خارجی، منجر به دریافت مجوز اقامت دائم می‌ شود. از این رو بسیاری از افرادی که خواهان مهاجرت می‌ باشند، از این فرصت بی نظیر استفاده می کنند.

لذا مهاجرت در کنار سرمایه گذاری، امری است که ارتقای مالی را برای افراد رقم می زند. در کنار دریافت مجوز اقامت، افراد می توانند از رشد اقتصادی دوازده درصدی بهره مند شوند.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

سوالات متداول

آیا با خرید خانه در قبرس شمالی، سند به نام خریدار انتقال داده می‌ شود؟

در صورتی که خرید خانه طبق اصول این کشور انجام بگیرد، سند تک برگی با نام خریدار، صادر می‌ شود.

نتیجه گیری

دستیابی به مهاجرت آسان در کنار یک سرمایه گذاری عالی، در کشور قبرس شمالی انجام پذیر است. افراد می توانند با خرید بک خانه در این کشور، سرمایه گذاری عالی را با اصول مقرر داشته باشند. از دیگر نکات انتخاب خانه در قبرس،شناخت بهترین شهرهای قبرس شمالی برای خرید ملک و زندگی است. شرکت های معتبر می توانند بهترین راهنمای افراد در این زمینه باشند. لذا با داشتن هرگونه سوالات و نظرات در زمینه مهاجرتی و خرید خانه در قبرس شمالی، می توانید آنان را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

به این مقاله امتیاز دهید

پیام بگذارید