بهترین مشاورین املاک در قبرس شمالی 2024

5 5 2

کشور قبرس شمالی از نظر کیفیت زندگی یک کشور ایده آل می‌باشد و معاملات ملک و مشاوره املاک در این کشور یک بازار پویا و پردرآمد می باشد. بهمین جهت از ویژگی‌های بهترین مشاورین املاک در قبرس شمالی، داشتن اطلاعات کافی از بازار ملک منطقه فعالیت خود، صداقت، درستی ، پیگیری و علاقمندی در کار می‌باشد.

بنابراین شناسایی گروه و تیمی که در حوزه املاک و سرمایه‌ گذاری در قبرس شمالی فعالیت خوبی دارد، برای کسانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی به انواع روش ها و خرید ملک در قبرس شمالی را دارند ضروری می‌نماید.

در ادامه با چند سایت معاملات املاک و چندین گروه مشاوره املاک در این کشور و فعالیت های آن ها آشنا می‌شویم. قطعا این معرفی به مفهوم تایید نبوده و خریدار برای کسب مشاوره در مورد ملک ، نیاز به تحقیقات فردی با توجه به نیازهای خود دارد.

اروپایی که با خرید ملک اقامت می دهند3

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

قبرس شمالی جزو کشورهایی ست که امکان کسب اقامت از طریق خرید ملک را فراهم کرده است؛ همچنین اقتصاد رو به پیشرفت این کشور نیز فضایی مناسب را برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌کند. به‌طور کلی خرید املاک در قبرس شمالی از نکات مثبت بسیاری برخوردار است، برخی از این نکات عبارت‌اند از:

  • قیمت بسیار مناسب ملک در قبرس شمالی
  • رشد سالیانه قیمت ملک
  • سرمایه گذاری به پوند انگلستان
  • دریافت سند قطعی ملک
  • شرایط آسان اقامت از این طریق
  • قبرس شمالی جزو امن‌ترین کشور‌های جهان برای زندگی محسوب می‌شود
  • رشد سیاسی و اقتصادی
  • سادگی روند اداری و حقوقی در ثبت سند و اخذ اقامت
  • تسهیلات پرداخت برای پروژه‌ های ساخت و ساز

4 4 3

سایت های خرید ملک در قبرس شمالی

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی این فرصت برای خریداران ایجاد شده تا از طریق سایت ‌های املاک و خانه‌یابی، ملک مورد نظر خود را با صرف هزینه و زمان حداقلی بررسی و شناسایی نمایند. شاید برای کسانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند، یکی از روش‌های ارزیابی و همچنین انتخاب ملک مورد نظر استفاده از سایت‌ های املاک باشد تا در کمترین هزینه به کسب دیدگاه بهتر و تصمیم ‌گیری در مورد مهاجرت به قبرس شمالی برسند.

کمک گرفتن از هلدینگ‌های مهاجرتی جهت خرید و اجاره ملک در قبرس شمالی

با توجه به گسترش مهاجرت ایرانی‌ ها به کشورهایی نظیر ترکیه و قبرس، چندین مجموعه و شرکت فعال در حوزه خرید ملک در قبرس شمالی فعالیت می‌کنند. این گروه‌ ها خدمات لازم برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت را دارند یا پیگیر مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی می‌باشند، ارائه می‌دهند. اما بهترین مشاورین املاک در قبرس شمالی آن هایی هستند که از این کشور، شرایط مهاجرت به قبرس شمالی و پروژه‌ های ملکی اطلاعات کافی داشته و برای مشتریان خود راهنمایی و همراهی لازم را انجام می‌دهند. به‌طور کلی این افراد یا شرکت‌ ها بایستی ویژگی‌ های زیر را دارا باشند تا شما بتوانید با اعتماد کامل امور ملکی خود در قبرس شمالی را به‌سهولت پیگیری کنید:

مشاوره صحیح برای خرید ملک: تیم مشاور املاک دارای سابقه و تجربه کافی در امور ملکی این کشور باشد و بتوانند مشاوره درستی در انتخاب مناسب و متناسب با بودجه شما داشته باشند.

اسکان جهت بازدید از املاک پروژه ها: اگر برای امور مربوط به سرمایه‌گذاری و خرید املاک در این کشور به یک شرکت مهاجرتی مراجعه کردید؛ برخی از این شرکت‌ ها برای کمک به حق انتخاب و آشنایی بیشتر افراد با پروژه‌ ها، امکان بازدید از املاک مورد نظر را با اسکان رایگان از طرف شرکت فراهم می‌کنند.

انجام قرارداد و ثبت خانه: خرید خانه در کشوری دیگر باید طبق امور حقوقی و قوانین آن کشور انجام گیرد تا احیانا دچار مشکل نشوید. کمک یک تیم مجرب در تمامی مراحل اخذ قرارداد ملک، یاری دهنده‌ی شما در این امر خواهد بود. همچنین این مشاوره‌ ها می‌تواند تا تکمیل روند دریافت اقامت نیز ادامه داشته باشد.

و وضعیت اقتصادی در قبرس شمالی 1

امور املاکی در قبرس شمالی با شرکت بازرگان

این شرکت با بیش از 11 سال سابقه فعالیت در زمینه مهاجرت به قبرس شمالی از طرق مختلف، آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. مشاوره در زمینه شرایط و هزینه اجاره خانه در قبرس شمالی ، سرمایه گذاری در قبرس شمالی، ثبت شرکت، اخذ ویزای دانشجویی و دریافت اقامت این کشور از جمله خدمات مربوط به شرکت بازرگان است. کارشناسان مجرب مجموعه آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ملکی قبرس شمالی در شهرهای نیکوزیا، فاماگوستا، کارپاز، گیرنه، لانگ‌ بیچ و و معرفی پروژه‌ های مختلف ویلا و آپارتمان‌سازی و شهرک‌ های ساحلی هستند و در تمامی مراحل خرید، همراه تان خواهند بود.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید