بهترین شهرهای قبرس شمالی که برای سرمایه گذاری

88

برای جواب دادن به این سوال بهتر است اول شهرهای قبرس شمالی را بشناسیم: اگر به فکر اخذ اقامت خود و خانوادهتان هستید و هدف شما از مهاجرت اخذ اقامت و خرید یک ملک مناسب با بودجه خودتان در مرکز شهر و پیدا کردن یک کار مناسب در حرفه خودتان هستید باید خدمتتون اعلام کنیم که بهترین روش متمرکز شدن روی شهرهای مانند فاماگوستا و اسکله هست.

6 2

بهترین شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

به این دلیل که با توجه رشد ساخت و ساز و نیاز به نیروی متخصص و کار در هر حرفه و زمینه پیدا کردن شغل مناسب برای شما راحت تر خواهد بود. در حال حاضر در قبرس شمالی جمعیت در حال رشد بوده و تعداد قبرسیان ترک کلا 300.000 نفر بوده و با احتساب مهاجران و دانشجویان نزدیک به 470.000 نفر میرسد. با این تفاسیر تمامی مشاغل خدماتی _ اجرایی و تخصصی نیاز به نیروی انسانی داشته تا بتواند کمبود خود را جبران کند. به عنوان مثال در تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی دعوت به همکاری بعمل می آید تا بتوانند کمبود نیروی خود را جبران کنند.

بهترین شهرهای قبرس شمالی که برای سرمایه گذاری مناسب هستند عبارت اند از؛

  • شهر فاماگوستا
  • شهر نیکوزیا – Nicosia.
  • شهر گیرنه کایرنیا Kyrenia.
  • شهر لفکه LEFKE.
  • شهر اسکله
  • شهر کارپاز – کارپاس

مزایای شهر فاماگوستا و اسکله

نکته قابل توجه اینجاست که در هر شهر پروژه ها موقعیت مکانی و مزایای خاص خود را دارد، در صورتیکه هدف خانوادههای عزیز از مهاجرت جستجوی کار و ایجاد شرایط مطلوب برای خود و خانوادهشان هست، خرید ملک در یکی از دو شهر فاماگوستا یا اسکله بهترین گزینه میتواند باشد. در این خصوص دو علت وجود دارد : 1 _ هر ملکی در هر شهری ارزش افزوده خود را حفظ خواهد کرد. 2 _ در صورتیکه بعد از مدتی خریدار قصد تعویض یا فروش ملک خود را داشته باشد نسبت به قیمت خرید با ارزش افزوده همان سال میتواند ملک خود را بفروش برساند.

7

سرمایه گذاری به قصد کسب درآمد

در صورتیکه هدف فردی صرفا سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای کسب درآمد باشد، بهترین شرایط را میتوان در منطقه گیرنه ، لانگ بیچ و اسن تپه مهیا ساخت. به این صورت که تمامی پروژهها در صورت اقدام به خرید پیشنهاد سرمایه گذاری از طریق اجاره ملک خریدار را فراهم کرده و با عقد قرارداد حداقل سه ساله میتواند سالانه حداقل 8% از مبلغ ملک را بعنوان درآمد به خریدار پرداخت کند که در اصل در صورت تمایل این قرارداد قابل تمدید بوده و سرمایه گذار میتواند اقساط ملک خریداری شده را از طریق قرارداد اجاره پرداخت کند.

8

سرمایه گذاری با خرید زمین

نوع دیگر سرمایه گذاری خرید زمین میباشد که خریدار میتواند اقامت خود را اخذ کند و به قیمت مناسب در مناطق خالی که مناسب خرید و فروش زمین هستند سرمایه گذاری کند. بعنوان مثال اگر فردی قصد خرید زمین در یک منطقه رو به توسعه در قبرس شمالی را داشته باشد، در مناطقى مانند توزلا، ينى بوآزایچی و منطقه بوآز بهترین پیشنهاد ميتواند باشد. به این دلیل که یک قطعه زمین 500 متری با قیمت 1.500.000.000 تومان را میتواند خریداری کند. در اصل مناطق یاد شده در حال توسعه بوده و پایین بودن قیمتها به دلیل ازدیاد ساخت و ساز و فراهم کردن زمینه برای سرمایه گذاری است. در واقع با حساب کردن قیمت روز زمین در سال 2022 یک قطعه زمین 500 متری 1.500.000.000 قیمت گذاری شده است ولی در اصل در سال 2021، 500.000.00 افزایش قیمت داشته و با این اوصاف برای هر قطعه از زمین رشد و پیشرفت قیمت چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید