دریافت اقامت قبرس در کمتر از یک ماه 2023

88

امروزه که مهاجرت برای تغییر شرایط، تبدیل به هدف برای برخی افراد شده است، همه به دنبال آسان ترین روش های اخذ اقامت در قبرس شمالی و دیگر کشور ها هستند تا بتوانند در کمترین زمان اقامت خود را دریافت و یا تمدید کنند.

با توجه به نیازهای فردی هر شخص، انواع سرمایه گذاری وجود دارد، یک سری از افراد قصد مهاجرت از طریق خرید یک خانه در یک مجتمع تفریحی مسکونی را داشته و فردی قصد خرید زمین برای ساخت خانه یا آپارتمان یا ویلا داشته باشد. بدین ترتیب اگر تمامی جوانب مهاجرت و نوع سرمایه گذاری را با هم بسنجیم به این نتیجه خواهیم رسید که انواع سرمایه گذاری امکان پذیر است. بعنوان مثال، اگر فردی در پی خرید یک ملک یا آپارتمان در مرکز شهر را داشته باشد، طبیعتا تنها گزینه برای انتخاب پروژه مجاورت مرکز شهر، امکانات تفریحی، مراکز درمانی، مرکز خرید و مراکز آموزشی خواهد بود، که در این صورت گزینه های محدودی برای ارائه دادن وجود دارد، ولی اگر قصد خریدار صرفا جهت تبدیل کردن ریال به ارز پوند باشد، گزینه مناسبی بوده و در آینده چه از لحاظ اجاره چه از لحاظ درآمد زایی تاثیر خوبی برای سرمایه گذاری خواهد داشت. در اصل اگر هدف برای تامین آینده فرزندان باشد، اولویتهای ذکر شده برای یک خانواده با فرزندان زیر 18 سال گزینه خوبی تلقی خواهد شد. ولی اگر قصد درآمد زایی برای تامین مایحتاج با هدف سرمایه گذاری باشد گزینه های مناسبی وجود دارد.
به عنوان مثال اگر فردی سرمایه خود را برای خرید خانه متمرکز کند، مجتمع های تفریحی و مسکونی برای اجاره دادن به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه گزینه خوبی خواهد بود.
در حال حاظر برای پی بردن به این مسئله باید یک مثال زنده بزنیم.

77

اجاره خانه در قبرس شمالی

معمولا اجاره منازل در این نوع پروژهها که در حاشیه شهر و تحت عنوان مجتمعهای تفریحی و مسکونی نام برده میشوند و دارای امکانات تفریحی و رفاهی کاملی هستند به صورت شبانه از 50 پوند انگلیس شروع میشود که مبلغ ذکر شده صرفا برای یک سوئیت 45 متری میباشد که قیمت تمام شده آن از یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان شروع میشود. با یک حساب و کتاب ساده میتوان پی برد که با سرمایه گذاری یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان، هر شب با احتساب پوند 38.000 تومان و یک میلیون و نهصد هزار تومان درآمد مالک خواهد بود. در قبرس شمالی به علت آب و هوای دلپذیر مخصوصا در فصل بهار و تابستان، توریستهای زیادی برای تفریح به این کشور زیبا سفر میکنند، و در اکثر موارد بسیاری از دانشجویان بعد از اتمام ترم دانشگاه تصمیم به گذراندن تعطیلات خود در این جزیره زیبا میگیرند. بدین ترتیب گزینه مناسب برای اجاره دادن در دوره کوتاه مدت برای متقاضیان گزینه مناسبی خواهد بود، فرض بر اینکه از 12 ماه سال 9 ماه آب و هوای گرم و معتدل تابستانی در جزیره حاکم بوده و فرصت مناسبی برای لذت بردن از این محیط وجود دارد. شاید این سوال بوجود آید که بعد از اتمام 9 ماه آب و هوای معتدل و تابستانی برای درآمد زایی از طریق اجاره چه باید کرد؟ طبیعتا نرخ اجاره در دوره بهار و تابستان و حتی در ابتدای پاییز که متقاضی برای ملک شما وجود خواهد داشت، به این دلیل که بعضی از توریستها به صورت 1 هفته، 2 هفته یا حتی یک ماهه قصد اجاره ملک را دارند که در این صورت در خصوص بلند مدت بودن تقاضا قیمت اجاره تعدیل میشود.
به عنوان مثال اگر فردی قصد اجاره ملک شما را به مدت 3 روز داشته باشد، هر شب 50 پوند برای یک سوئیت، 60 پوند برای یک خوابه و 75 پوند برای دو خوابه پرداخت خواهد کرد. ولی اگر به مدت 2 هفته یا یک ماه قصد اجاره کردن داشته باشد هر شب 35 پوند برای سوئیت، 50 پوند برای یک خوابه و 60 پوند برای دو خوابه پرداخت خواهد کرد.
نوع دیگر اجاره به صورت بلند مدت بوده که به صورت 6 ماهه یا 12 ماهه میباشد، در این خصوص به صورت ماهانه برای یک سوئیت 400 پوند، برای یک خوابه 500 پوند و برای دو خوابه 600پوند مستاجر اجاره پرداخت میکند.

111

خرید زمین در قبرس شمالی

برای مهاجرت به قبرس شمالی در صورتیکه فرد قصد خرید زمین و ساختن ملک مورد علاقه خود را داشته باشد، در این صورت باید توجه داشته باشد که هر فرد خارجی به تنهایی فقط قادر به خرید زمین به متراژ 1500 متر مربع بوده که معمولا مجوز ساخت 70 درصد از زمین را دارد. بعد از خرید زمین متقاضی میتواند با اجاره یک ملک تا به اتمام رساندن پروژه شخصی خود، ملکی را برای زندگی اجاره کند.
آیا با خرید زمین میتوان اقامت گرفت؟ بله با خرید زمین هر فردی میتواند اقامت خود را اخذ کند ولی به شرط اینکه حتما محل زندگی خود را از طریق اجاره مشخص کند.
هزینه ساخت یک ملک، خانه یا ویلا حدودا چه مقدار میباشد؟ برای ساخت خانه یا ملک مورد نظر خود، به صورت عادی هزینه ساخت هر متر مربع بین 400 تا 500 پوند خواهد بود.

222

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

بنابراین برای نتیجه گیری از بحث، برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی یا سرمایه گذاری از طریق خرید زمین گزینه های مناسبی وجود دارد تا فرد بتواند نهایت استفاده از سرمایه گذاری خود را داشته باشد. امروزه قبرس شمالی به عنوان یکی از کشورهای با جمعیت زیر 5 میلیون نفر، دارای پتانسیلهای بسیاری برای سرمایه گذاری خارجی وجود دارد که میتواند آینده خوب برای متقاضیان رقم بزند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید