خرید ملک در قبرس شمالی امن است؟

ملک در قبرس شمالی امن است؟

امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا با توجه به علاقه خود به سبک زندگی‌های مدرن، تصمیم به مهاجرت می‌گیرند تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. یکی از کشورهایی که امروزه مورد توجه قرار گرفته است، کشور قبرس می‌باشد. این کشور، با توجه به علاقه مردم برای زندگی در کشورهای اروپایی، نزدیک‌ترین و ارزان‌ترین کشور محسوب می‌شود. با سرمایه گذاری و یا خرید خانه در قبرس، می‌توان به یک راه ارزان و راحت برای مهاجرت فکر کرد. این جزیره زیبا و خوش آب و هوا جزو امن‌ترین کشورهای دنیا محسوب شده است، پس شما می‌توانید با خیال راحت به سرمایه گذاری در این کشور فکر کنید و نگران از بین رفتن دارایی خود در این کشور نباشید.

سرمایه گذاری از طریق خرید خانه در قبرس

بهترین شرکت‌های فروش ویلا در قبرس، ارائه دهنده خدمات مطمئن برای سرمایه گذاری در این کشور هستند که Noyanlar group, Uzun group و Northerland از این شرکت‌های مربوطه هستند. با ورود این کشور به اتحادیه اروپا، اقتصاد این کشور را به طرز قابل توجهی افزایش داد. با توجه به اینکه هدف عمده سرمایه گذاران در این کشور، به دست آوردن یک راه درآمدی از راه پوند می‌باشد، با خرید خانه و دریافت نرخ اجاره بهای آن، می‌توان به یک درآمد ثابت و قابل اطمینان دست پیدا کرد.

ملک در قبرس شمالی امن است؟

رشد قیمت ملک در کشور قبرس

با توجه به بررسی‌های انجام شده، قیمت مسکن در قبرس شمالی در طی 5 سال گذشته یک رشد 14 برابری داشته است که در مقایسه با افزایش قیمت مسکن در ایران، این میزان 2برابر است، چون در طی پنج سال گذشته قیمت مسکن در ایران رشد حدود 5 تا 7 برابری داشته است که این میزان نسبت به قبرس شمالی بسیار کمتر است. در واقع، این رشد یک عامل هیجان انگیز برای سرمایه گذاری در این کشور است که شما می‌توانید بابت سپرده گذاری خود و سوخت نشدن سرمایه خود مطمئن باشید.

امنیت اقتصادی قبرس شمالی

کشورهای مختلفی برای مهاجرت و سرمایه گذاری در جهان وجود دارند که قبرس شمالی می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب باشد. قبرس شمالی علاوه بر اینکه یک جزیره زیبا و جذاب برای تمامی افراد در سنین مختلف است، یکی از کشورهای امن و پرسود جهت سپرده گذاری و خرید خانه است. علاوه بر این، مهاجرت به قبرس شمالی آسان بوده و هرساله افراد زیادی به این کشور مهاجرت می‌کنند. رونق اقتصادی و حضور گردشگران مختلف از سراسر جهان به قبرس شمالی، یکی از عوامل مهم در علاقه بسیاری از سرمایه گذاران به فعالیت اقتصادی در این کشور بوده است.

 

خانه در قبرس شمالی امن است؟

قبرس شمالی علاوه بر سرمایه گذاران داخلی، توجه سرمایه گذاران خارجی را نیز به خود جلب کرده است که علاوه بر ایران، این کشور پذیرنده‌ی سرمایه گذاران از کشورهای مختلفی مثل: روسیه، بریتانیا، انگلیس و حتی کشورهای حوزه اسکاندیناوی نیز می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های سرمایه گذاری در این کشور می‌توان به تبدیل سرمایه گذاری ریالی به سرمایه گذاری پوندی اشاره کرد که یک پیشرفت اقتصادی چشمگیر محسوب می‌شود، پس شما می‌توانید با آسودگی خاطر در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنید.

سوالات متداول

قیمت‌ها برای خرید خانه در قبرس شمالی پیرامون چه مقداری هستند؟
برای پیش فروش قیمت هر واحد استودیو80000پوند، واحد تک خوابه حدود 110000پوند، واحد دو خوابه 130000 پوند و همچنین برای سه خوابه 150000 پوند است.

علاوه بر هزینه‌های اصلی خرید ملک در قبرس شمالی، چه هزینه‌های دیگری را نیز لازم است بپردازیم؟
علاوه بر هزینه خرید خانه، هزینه‌های انتقال آب و کنتور برق، مالیات مخصوص خانه‌های نوساز (پنج درصد از مبلغ ملک)، هزینه تمبر (نیم درصد مبلغ ملک)، هزینه سند، که پرداخت آن در بازه زمانی مورد نظر مالک است (حدود 12 درصد از مبلغ ملک).

بهترین محل برای سرمایه گذاری کدام منطقه از قبرس است؟
در این خصوص مشاوران خبره، اطلاع رسانی‌های کامل را به شما خواهند کرد اما به طور کلی، منطقة لانگ بیچ (اسکله) طرفداران بیشتری را دارد.

ملک در قبرس شمالی امن است

نتیجه گیری

با توجه به بررسی‌های انجام شده، قبرس شمالی از کشورهای اروپایی امن و نزدیک برای ایران است، که یک فاکتور مناسب برای سپرده گذاری امن برای آینده است. ارقام نشان می‌دهد که در ساله‌ای اخیر مسکن رشد چشمگیری داشته است و سرمایه گذاران از سپرده گذاری خود راضی بوده‌اند. علاوه بر بحث سپرده گذاری مالی، این کشور بعد از خرید خانه به ارزش300000 یورو و یک سپرده گذاری 30 هزار یورویی به مدت 3 سال در یکی از بانک‌های آن کشور می‌توانید از اقامت دائم این کشور بهره‌مند شوید و طبق قوانین کشور، بعد از 5 سال ویزا و پاسپورت برای شما صادر می‌شود.

شرکت‌های فروش ویلا در قبرس، می‌توانند با ارائه خدمات عالی به سرمایه گذاران آن‌ها را در پیشبرد اهدافشان یاری کنند. اگر شما هم در خصوص خرید ملک در قبرس شمالی و نکات آن سوال دارید، می‌توانید در این قسمت، سوالات خود را مطرح کنید.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

به این مقاله امتیاز دهید

پیام بگذارید