آیا با ثبت شرکت در قبرس شمالی می توان اقامت گرفت؟

اندازی کسب و کار در قبرس شمالی 1

شرایط مناسب اجتماعی قبرس باعث شده افراد زیادی جذب این کشور شوند و به آن جا مهاجرت کنند.  از راه های مختلفی مانند ثبت شرکت، سرمایه گذاری، تحصیل و کار می توان به این کشور مهاجرت کرد.

آیا با ثبت شرکت در قبرس می توان اقامت این کشور را به دست آورد، برای یافتن پاسخ این سوال تا پایان محتوا همراه ما باشید.

چگونگی و شرایط ثبت شرکت در قبرس شمالی

بهترین و مناسب ترین روش برای مهاجرت به قبرس سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور است. در این قسمت از محتوا قصد داریم چگونگی و شرایط ثبت شرکت در قبرس شمالی را بررسی کنیم. برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در قبرس، متقاضی باید ابتدا به دولت این کشور طرح تجاری مناسبی ارائه دهد. در واقع این طرح تجاری توسط شخص دیگری قبلا نباید ارائه شده باشد. متقاضی باید هدف خود را از ایجاد این طرح تجاری و کسب کار مورد نظر بیان کند. تعیین میزان بودجه ای که برای طرح تجاری لازم است یکی از نکات دیگری می باشد که متقاضی باید به آن توجه کند. اگر طرح تجاری مناسب باشد به طوری که نظر دولت قبرس را جلب کند، می توان با ثبت شرکت در این کشور مهاجرت آن را به دست آورد. برای بررسی ثبت شرکت در قبرس اروپایی و شمالی باید در زمینه امور حقوقی آن دانش بالایی داشت به همین دلیل از وکیل مجرب یا مشاور برای ثبت شرکت در این کشور باید استفاده کنید.

از انواع شرکت قابل تاسیس در قبرس شمالی می توان به شرکت های تجاری بین المللی، شرکت منطقه آزاد، شرکت مشارکتی یا تضامنی، شرکت تاجران انفرادی و نمایندگی یا دفتر شعبه شرکت های بزرگ دیگر اشاره کرد. با توجه به این که متقاضی ثبت شرکت در کشور قبرس قصد تشکیل چه نوع شرکتی را در این کشور دارد و می خواهد چه نوع شرکتی را در کشور قبرس به ثبت برساند، باعث شده هزینه های مورد نیاز برای ثبت شرکت در قبرس متفاوت است. برای ثبت شرکت در قبرس به طور کلی به 1000 یورو بابت پرداخت هزینه های اداری نیاز است. با توجه به نوع شرکت، متقاضی باید سرمایه اولیه لازم را داشته باشد.

به عنوان مثال به 171 هزار یورو برای امور تجاری شرکت های صادرات و واردات نیاز است؛ ولی برای شرکت های خدماتی به سرمایه اولیه حدود 65 هزار یورو نیاز می باشد. هزینه های انجام امور مالیات شرکت، هزینه های استخدام حسابدار و هزینه اجاره ملک هم از دیگر هزینه های هستند که متقاضی ثبت شرکت در قبرس باید به آن ها توجه نماید. به طور کلی حداقل به 250 هزار یورو برای ثبت شرکت در قبرس نیاز است.

ثبت شرکت در قبرس، مهاجرت به قبرس به وسیله ثبت موسسه، شرایط مد نظر جهت ثبت موسسه در قبرس و پروسه ثبت شرکت در قبرس شمالی در این مقاله مورد ارزیابی قرار گرفته است. سوالی که امکان دارد برای هر کس پیش آید این است که آیا با ثبت شرکت در این کشور می توان اقامت آن را دریافت نمود؟ سرمایه گذاری در قبرس شمالی جهت ثبت شرکت به چه میزان است؟ این کشور به علت دارا بودن رشد اقتصادی و لول بالای زندگی توجه خیلی از متقاضیان را به خود جذب نموده است. سرمایه گذاری در این کشور زیبا از روش های متنوعی چون سرمایه گذاری به وسیله خرید ملک در قبرس شمالی، خرید اوراق قرضه و همچنین سرمایه گذاری به وسیله ثبت شرکت مقدور است. یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین روش های مهاجرت به قبرس شمالی و دریافت اقامت این کشور به وسیله سرمایه گذاری در این کشور به وسیله ثبت شرکت در آن می باشد.

اندازی کسب و کار در قبرس شمالی 4

جهت اخذ اقامت این کشور، داوطلبان ثبت شرکت در این کشور، بایستی نخست بیزینس پلن مطلوبی به دولت عرضه نمایند. این پلن بایستی نوین و سوده باشد. همچنین داوطلب بایستی مخارج مربوط به ثبت شرکت را هم محاسبه نماید و در مجموع شامل خصوصیات چشمگیری باشد تا رای دولت این کشور را به خود جلب نماید. ثبت شرکت در این کشور نیازمند علم زیاد در حیطه حقوقی است. همچنین ضروری است یک وکیل متبحر و کاربلد داشته باشید تا بتوانید خیلی راحت اقامت این کشور را اخذ نمایید.

شرایط ثبت شرکت در قبرس

کشور قبرس یکی از پایین ترین قیمت های مالیات را در کل سندیکای اروپا دارد که تقریبا ۱۲.۵ درصد می باشد. این مسئله شرایط ثبت شرکت در قبرس را خیلی مطلوب نموده است. به علت نظام مالیاتی مناسب، قبرس یکی از راه های ورود به بازار مشترک اروپا به حساب می آید. براساس ضوابط ثبت شرکت در قبرس که یکی از عمده ترین شرایط ثبت شرکت در این کشور، سرمایه اولیه است، هر داوطلب خارجی می تواند در قبرس جهت احداث موسسه در آن کشور مبادرت نماید.

از دیگر شرایط ثبت شرکت در قبرس که به گونه ای جزء ضوابط ثبت موسسه در این کشور نیز می باشد، سود سهام اخذ شده به وسیله موسسات قبرسی از تمام مالیات ها عفو خورده اند.

اندازی کسب و کار در قبرس شمالی 3

فرایند ثبت شرکت در قبرس

چنانچه شرایط و موقعیت ثبت شرکت در قبرس را دارید بایستی مراحل زیر را سپری نمایید. بهتر است بدانید که هر داوطلب خارجی می تواند برای این کار مبادرت نماید ولی ثبت تقاضا بایستی توسط وکیل صورت گیرد. مراحل این کار عبارتند از:

  1. نخست اسم موسسه بایستی تعیین شود. تعیین اسم موسسه بایستی مطابق ضوابط موجود در این حیطه انجام گیرد. اسم شرکت یکی از اساسی ترین عوامل موفقیت یک موسسه به شمار می آید. چنانچه هنوز در تعیین اسم موسسه خود نتیجه ای نگرفته اید، اسم های پیشنهادی در اینترنت را ارزیابی نمایید.
  2. از مراحل ثبت شرکت در قبرس می توان به اساسنامه موسسه اشاره نمود. به جهت ثبت شرکت در این کشور حتما بایستی آیین نامه و مدارک و اسناد قانونی را آماده نمایید. این آیین نامه برای معلوم نمودن اعضاء موسسه، سهام اعضاء و مقدار مسئولیت هر شخص مدنظر گرفته می شود. آیین نامه بایستی به وسیله همه سهامداران موسسه با حضور دست کم یک شاهد امضا شود.
  3. از یک وکیل مهاجرتی مشمول مجوز به جهت کامل نمودن فرم تقاضای ثبت شرکت یاری بگیرید. کلیه داده های ثبت شده در این فرم بایستی درست و قانونی باشند. افزون بر این وکیل می تواند در تهیه آیین نامه هم به شما کمک کند. چرا که خطا در تهیه آیین نامه سبب مشکل در کارکرد موسسه خواهد شد.
  4. پس از آن که تقاضای شما تایید شد می توانید موسسه خود را در سازمان ثبت، ثبت نمایید و هزینه های وابسته به آن را پرداخت نمایید.
  5. از دیگر مراحل ثبت شرکت در قبرس این است که بایستی حتما نشانی موسسه را معلوم نمایید.
  6. در قدم بعدی، داوطلب بایستی یک حساب بانکی باز نماید. پس از آن شناسه مالیاتی از سازمان مالیات اخذ می شود. جهت اخذ شناسه بیمه هم می توانید به اداره بیمه رجوع نمایید.
  7. قبل از استخدام دیگر اعضا بایستی یک منشی جهت رسیدگی به امور اداری و یک حسابدار هم جهت انجام امور مالی موسسه استخدام نمایید.

1 1 3

هزینه ثبت شرکت در قبرس

هزینه ثبت شرکت در قبرس معمولا وابسته به نوع موسسه، سرمایه اولیه و شمار شرکا می باشد. تقریبا ۱۰۰۰ یورو محاسبه می شود. سرمایه مورد نظر هم از ۶۵ هزار یورو آغاز می شود. دقت به این مسئله از اهمیت ویژه ای برخوردار است که می توان قسمتی از هزینه ثبت شرکت در قبرس را به وسیله وام های بانکی فراهم نمود. ثبات اقتصادی و رشد بالای اقتصادی این کشور سبب شده که ارزیابی هزینه ها با یورو دست کم بدون نوسان باشد و داوطلبان بتوانند به آسانی شرایط تاسیس موسسه در این کشور را مورد ارزیابی قرار دهند. در مجموع هزینه ثبت موسسه در این کشور نسبت به کشور های دیگر کم است. جهت مشخص شدن این هزینه ها بهتر است یک وکیل متبحر داشته باشید تا شما را در این خصوص یاری رساند. این وکیل هزینه وابسته به تاسیس شرکت و حتی هزینه های خرید ملک یا تحصیل در قبرس شمالی را برای شما مشخص می کنند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید