معرفی بهترین بانک های قبرس شمالی

بهترین بانک های قبرس شمالی

قبرس شمالی برخلاف سال های گذشته به عنوان یک مقصد مهاجرانی ایده آل در بین مهاجران شناخته می شود، که شرایط متفاوت و مدرن این کشور زمینه موفقیت افراد در بخش های مختلف را فراهم می کند. شما پس از مهاجرت به یک کشور خارجی به کمک سرمایه گذاری در بخش های مختلف می توانید درآمد ماهیانه خود را افزایش دهید و سرمایه مالی خود را چند برابر کنید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی بر اساس روش های مختلفی قابل پیگیری می باشد، از متداول ترین روش ها جهت سرمایه گذاری در این کشور بانک می باشد. شما به کمک سرمایه گذاری در بانک های معتبر این کشور می توانید به صورت ماهانه و حتی سالانه سودهای مشخصی را بدون کوچک ترین ریسکی دریافت کنید. سرمایه مالی شما در این روش به طور کامل حفظ می شود و هیچ گونه خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

افتتاح حساب در بانک های قبرس

شما به عنوان یک فرد مهاجر در بانک های مختلف این کشور می توانید نسبت به افتتاح حساب اقدام کنید و از شرایط خاص و ویژه ای که بانک های این کشور در نظر گرفته اند، بهره مند شوید. بانکداری در این کشور به شیوه ای مدرن و امروزی دنبال می شود و شما می توانید در هر یک از بانک های معتبر این کشور حساب بانکی شخصی خود را افتتاح کنید و سرمایه های مالی خود را در دست امن ترین افراد قرار دهید. افتتاح حساب در بانک های قبرس شمالی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد و شما با اتلاف وقت مواجه نمی شوید.

افتتاح حساب در بانک های قبرس

مدارک لازم برای افتتاح حساب

شما برای این که نسبت افتتاح حساب در این کشور اقدام کنید، باید مدارک لازم را حتما هنگام مراجعه به بانک به همراه داشته باشید. متصدی بانک پس از بررسی مدارک هویتی اقدام به افتتاح حساب شما می کند، اولین مدرک جهت افتتاح حساب بانکی پاسپورت معتبر می باشد، شما باید فتوکپی و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید دومین مدرک مورد نیاز جهت افتتاح حساب در بانک های قبرس شمالی گواهی اقامت است و همچنین در کنار این گواهی شما باید امضای اظهارنامه مالیاتی را نیز به همراه داشته باشید.

در نهایت در فرم مربوط به افتتاح حساب باید محل زندگی خود در قبرس شمالی را در فرم درج کنید، شرایط افتتاح حساب در تمامی بانک های معتبر قبرس شمالی یکسان می باشد.

انواع حساب های بانکی

شما زمانی که اقدام به افتتاح در این کشور می کنید، باید نوع حساب بانکی خود را تعیین کرده و سپس اقدام به افتتاح آن کنید، سپرده های بانکی مختلفی را بانک های قبرس شمالی در نظر گرفته اند، که شما به کمک این سپرده ها می توانید علاوه بر حفظ سرمایه مالی از شرایط خاصی بهره مند شوید. انواع حساب های بانکی در قبرس شمالی شامل: حساب جاری، حساب ارزی، حساب فلزات گرانبها، حساب پس انداز و حتی حساب مختص به سرمایه گذاری اشاره کرد، که انتخاب هر یک از این حساب های بانکی بر عهده فردی می باشد، که جهت افتتاح حساب اقدام کرده است.

انواع حساب های بانکی در قبرس شمالی

بهترین بانک های قبرس شمالی

این کشور در حوزه سرمایه داری بانکی در دنیا از رتبه بسیار خوبی برخوردار می باشد و شما با افتتاح حساب در بهترین بانک های قبرس شمالی می توانید از بهترین شرایط جهت یک سرمایه گذاری مطمئن بهره مند شوید، تعداد بانک های معتبر در این کشور بسیار زیاد است، اما در این بین برخی از بانک ها به واسطه اعتبار و محبوبیت بیشتر در بین مشتریان در لیست بهترین بانک های این کشور قرار دارند، از بهترین بانک های قبرس شمالی بر اساس آخرین بررسی انجام شده در سال ۲۰۱۹ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بانک تجارت تورک (Türk Ticaret Bankası)

این بانک بر اساس آخرین آمارهای به دست آمده در لیست ۳ بانک برتر این کشور قرار دارد و شرایط متفاوت و آسان تری را جهت افتتاح حساب برای مهاجرین در نظر گرفته است.

بانک هولدینگ کوزان (Kozan Holding Bank)

این بانک معتبر در شهرهای مختلف قبرس شمالی دارای شعبات مختلفی است و شما در هر یک از این شعبات می توانید نسبت به افتتاح حساب خود اقدام کنید، همچنین این بانک در خصوص حساب های پس اندازی سود بیشتری را به صورت ماهیانه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد‌.

بانک آکبانک (Akbank)

این بانک بر اساس آخرین سیستم های مدیریتی بانکداری اداره می شود و شما به عنوان یک مرکز سرمایه گذاری ایمن می توانید این بانک را انتخاب کنید، این بانک بر اساس آمارهای جدید توانسته رضایت بیش از ۹۰ درصدی مشتریان خود را جذب کند.

بهترین بانک های قبرس شمالی

بانک ملی قبرس شمالی (Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası)

حدود ۳۸ درصد از مردم قبرس شمالی دارای حساب های متعددی در این بانک معتبر هستند و همچنین شرایط خاصی برای افتتاح چند حساب به طور همزمان در این بانک در نظر گرفته شده است.

نتیجه گیری

بانک های قبرس شمالی بر اساس آخرین سیستم های مدیریتی مالی جهانی اداره می شود و هر یک از مهاجرین نسبت به افتتاح انواع حساب های مختلف در این کشور می توانند اقدام کنند. همچنین تعداد بانک های معتبر در این کشور بیشتر است و شما می توانید بر اساس شرایط خود بهترین بانک را انتخاب کنید.

اگر شما در سفرهای اخیر خود به قبرس شمالی تجربه متفاوتی از بانکداری در این کشور داشته اید، حتما با ما به اشتراک بگذارید.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

به این مقاله امتیاز دهید

پیام بگذارید