چگونه از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنیم؟

از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنیم3

مهاجرت به کشورهای پیشرفته یا کشورهایی که موقعیت بهتری نسبت به ایران دارند، یکی از راه های خلاصی از روزمرگی و درجا زدن های هر روزه است. اگر کمی فکر کنید، می بینید کشورهایی هستند که شما می توانید با مهاجرت به آن ها، ادامه ی زندگی خود را با کیفیت بهتری به پیش ببرید.

یکی از راه های مهاجرت، سرمایه گذاری است. کشورهای اروپایی و حتی آسیایی مانند قبرس، می تواند مکانی امن و بسیار خوب برای سرمایه گذاری شما باشد. به علاوه اینکه می توانید اقامت دائم خود را از این طریق دریافت کنید. اگر خانواده ی خود را نیز همراه خود کنید، می توانید از این طریق اقامت گرفته و حتی حق تحصیل برای خود و فرزندانتان فراهم کنید. انواع روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور وجود دارد که شما با توجه به توانایی خود می توانید یکی را انتخاب کنید.

کشور قبرس تا قبل از سال 2003، فقط یک کشور در مسیر اروپا بود و در حوزه ی سرمایه گذاری، موقعیت های خوبی نداشت. اما از سال 2003 به بعد کم کم توانست این موقعیت را فراهم کند. اوج مهاجرت ها در سال 2016 به بعد شروع شد و عده ی بسیاری از طریق سرمایه گذاری وارد این کشور شدند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس، یک موقعیت بسیار خوب است که برای هرکسی پیش نمی آید.

اگر تصمیم دارید مهاجرت به قبرس شمالی داشته باشید بی شک از طریق سرمایه گذاری بهترین راه کار است. چرا که از این طریق می توانید اقامت دائم یا بلند مدت داشته باشید. برای آگاهی از چگونگی سرمایه گذاری، انواع سرمایه گذاری و هر آنچه لازم است بدانید با ما همراه باشید.

به قبرس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

امروزه، کشورهایی که مقصد خوبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستند،  کم نیستند. از جمله کانادا، ترکیه، امارات و برخی از کشورهای دیگر.

در این بین، قبرس شمالی، از جمله کشورهایی است که موقعیت سرمایه گذاری در آن، بسیار موقعیت خوبی است. این کشور، روش‌های متعددی را برای سرمایه‌گذاری به متقاضیان از سراسر جهان ارائه می‌دهد که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به خرید ملک، ثبت شركت، كارآفريني و خرید اوراق بهادار، فرنچایزها و حتی راه‌اندازی رستوران اشاره کرد. هر کدام از این روش ها، مزایای خود را دارد اما بیشترین میزان سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید ملک در حال انجام است.

بسیاری از ساختمان سازان و شرکت های مهندسی و عمرانی در این سال ها، سرمایه های خود را به این کشور آورده اند و ساختمان های بسیاری ساخته اند. شما می توانید با خرید ملک، اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. البته دولت قبرس در آخرین بخشنامه های خود، اعلام کرده است که برای حفظ معماری زیبای این کشور، اجازه ی ساخت ساختمان ها بلند مرتبه را صادر نمی کند. اما به هر حال، خرید ملک چه به صورت آپارتمانی و چه به صورت ویلایی، بهترین راه سرمایه گذاری و اقامت د این کشور است.

اقامت قبرس شمالی با ثبت شرکت

ثبت شرکت در قبرس شمالی، برای برخی می تواند بهترین روش سرمایه گذاری در خارج از کشور باشد. اگر دوست ندارید با خرید ملک در قبرس شمالی، اقامت دریافت کنید، می توانید با ثبت شرکت این کار را انجام دهید . شما با ثبت شرکت در قبرس شمالی می توانید اقامت 2 ساله دریافت کنید و مادامیکه مالیات شرکت را به موقع پرداخت کنید و شرکت در حال فعالیت باشد، اقامت شما، ادامه دارد. حتی بعد از گذشت مدتی مشخص و معین، می توانید اقامت دائمی دریافت کنید.

قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس در ایران از سال ۲۰۰۴ به بعد رونق یافته است. چه بسا ایرانیان در ابتدا این شهر را به عنوان پلی برای رفتن به اروپا می دانستند. همچنین این کشور با وجود شرایط جغرافیایی فوق العاده قبل از سال ۲۰۱۶ اقدامات چشمگیری برای جذب مهاجرین خارجی نداشت. اما از سال ۲۰۱۶ این دولت اقدامات چشمگیری در جهت جذب سرمایه گذاری های خارجی نمود. ایجاد شرایطی چون خرید ملک در قبرس شمالی، ادامه تحصیل، ثبت شرکت و غیره اقداماتی بود که این کشور در جهت جذب خارجی ها انجام داد. اما آنچه سبب جذب سرمایه گذاران به این کشور می شود استفاده از پوند انگلیسی است. چرا که این ارز از با ارزش ترین پول های رایج در دنیا می باشد.

از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنیم 1

چرا سرمایه گذاری بهترین گزینه برای مهاجرت به قبرس است؟

مهاجرت به قبرس به‌دلیل داشتن آب و هوایی معتدل، جذابیت گردشگری و امنیت در سال های اخیر بسیار زیاد شده است. مزایای چون داشتن قیمت مناسب ملک، آسان بود در دریافت اقامت و رشد اقتصادی سبب شده است سرمایه گذاری در قبرس شمالی رشد چشمگیری داشته است. چرا که با استناد به نشریات معتبر این کشور، قبرس شمالی مقام اول در حوزه ملک را دارا می باشد. وجود هتل های شکیل، اقدامات چشمگیر در پیشرفت گردشگری، امنیت بالا و هزینه بسیار پایین توجه سرمایه گذاران را به خود جذب کرده است.

روش های سرمایه گذاری برای مهاجرت به قبرس

قبل از مهاجرت به قبرس ابتدا باید هدف خود را از نوع اقامت مشخص نمایید. چرا که برای اقامت های موقت و دائم راه های متنوعی وجود دارند. در ادامه تمام راهکارهای سرمایه گذاری را تشریح خواهیم کرد.

از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنیم2

سرمایه گذاری در ملک برای اقامت های موقت

اگر تصمیم به اقامت موقت دارید با خرید ملک در قبرس شمالی می توانید به هدفتان برسید. طبق قوانین مهاجرت این کشور ابتدا باید به میزان یک سوم از ملکی که تصمیم به خرید آن را دارید پول پرداخت نمایید. سپس باقیمانده مبلغ ملک را به صورت اقساطی باید بپردازد. در این هنگام اقامت موقت شما صادر خواهد شد. در ابتدا ویزا برای یک سال صادر می شود. اما اگر هنوز اقساط پرداخت نشده باشد یا هنوز مالک ملک باشید بعد از سال اول اقامتی دو سال برای شما صادر می گردد.

سرمایه گذاری در ملک برای اقامت دائم

اگر بخواهید اقامت دائم مهاجرت به قبرس شمالی را از طریق خرید ملک داشته باشید باید مبلغی که به عنوان پیش پرداخت پرداخت می کنید بیشتر از اقامت موقت باشد. در اقامت دائم بعد از پرداخت مبلغ اولیه و اقساطی شدن بقیه مبلغ اقامت موقت یک سال صادر می گردد. برای سال دوم تا سال ششم اقامت موقت دو سال می باشد. پس از اینکه شش سال از اقامت موقت شما گذشت در سال ششم اقامت دائم برای شما صادر خواهد شد.

اقامت موقت با تحصیل در قبرس شمالی

برای رفتن به این کشور جهت تحصیل قبل از هر چیزی لازم است پذیرش تحصیل شوید. حال با پرداخت شهریه ترم جاری می توانید تحصیل خود را ادامه دهید. با دریافت گواهی تحصیل اقامت موقت برای مدت یک سال برای شما صادر می گردد.

اقامت از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس از طریق ثبت شرکت راهکار دیگری برای رفتن به این کشور می باشد. با دریافت اقامت ۲ ساله از طریق ثبت شرکت می توان در این کشور اقامت کرد. این اقامت تا زمان فعال بودن شرکت و پرداخت مخارج و مالیات های مربوطه ادامه دارد. جالب است بدانید بعد از گذشت مدتی از عمر شرکت می توانید اقامت دائم را نیز تحویل بگیرید.

از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنیم4

طبق قانون این کشور مهاجرت به قبرس از طریق فعالیت اقتصادی اصول و قانون خود را دارد. باید قبل از شروع هر فعالیت اقتصادی حتی راه اندازی یک مغازه کوچک نیاز به ثبت شرکت دارد. باید در زمان ثبت شرکت حساب های بانکی نیز اعلام گردد. وجود حساب بانکی به دلیل عدم پولشویی است که از نظر قانون این کشور بسیار مهم می باشد.

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری در ملک

در حالت کلی برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک می تواند به دو حالت صورت گیرد:

  • شخص می تواند در یک واحد مسکونی یا آپارتمان سرمایه گذاری نماید.
  • فرد خواهان مهاجرت با سرمایه گذاری در مجتمع های مسکونی یا تفریحی اقامت این کشور را دریافت نماید.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید