ارسال بار به قبرس شمالی چگونه است؟

بار به قبرس شمالی چگونه است؟

مهاجرت تصمیمی مهم در زندگی افراد است که آینده کل اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای کاهش سختی‌ها و چالش‌های این مسیر پر پیچ و خم، برنامه ریزی دقیق قبل از سفر توصیه می‌شود. مهاجرت به قبرس شمالی امروزه یکی از مقاصد پر طرفدار بین افراد به منظور سرمایه گذاری و تحصیل به حساب می‌آید. این سفر طولانی مدت تنها محدود به بردن مدارک و وسایل ضروری نمی‌شود. ارسال لوازم زندگی و سالم رسیدن آن‌ها به مقصد، دغدغه افراد زیادی قبل از مهاجرت است. در این مقاله قصد داریم روش‌های ارسال بار به قبرس شمالی و هزینه‌های آن را برای شما شرح دهیم.

روش‌های ارسال بار به قبرس

قبرس شمالی به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد؛ امروزه به عنوان یکی از مقاصد اصلی برای مهاجرت به حساب می‌آید. مهاجرت با مسافرت های تفریحی و کاری تفاوت‌هایی دارد که یکی از این‌ها مربوط به انتقال لوازم زندگی به کشور مقصد می‌شود. اطلاع یافتن از شیوه‌های مختلف ارسال بار، یکی از نکات مهم قبل ورود به قبرس است. برای ارسال وسایل مورد نیاز زندگی حین مهاجرت به قبرس شمالی، روش‌های مختلفی وجود دارند. از مهم‌ترین شیوه‌های ارسال بار حین مهاجرت به قبرس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بار به قبرس شمالی چگونه است

ارسال به صورت زمینی

حمل و نقل و ارسال بار به قبرس شمالی به صورت زمینی امکان پذیر است. با کمک کامیونت یا تریلی می‌توان به راحتی ارسال بار‌هایی با وزن 4 الی 24 تنی را به صورت زمینی به قبرس شمالی انجام داد. در این روش امکان بارگیری از تمامی نقاط کشور وجود دارد.

محموله شما تا ترکیه به صورت زمینی با کامیونت یا تریلی جابه‌جا می‌شود. در ادامه برای دسترسی به قبرس شمالی که یک کشور جزیره‌ای به حساب می‌آید؛ از روش دریایی استفاده می‌شود.

ارسال به صورت هوایی

در صورتی که قصد دارید در مدت زمان کوتاهی ارسال بار به قبرس شمالی را انجام دهید؛ ارسال به صورت هوایی، انتخاب مناسبی برای شما است. در این روش هزینه‌های مربوط به حمل و نقل با توجه به وزن و حجم بار‌ها محاسبه می‌شود. در روش ارسال هوایی بار با قبرس بعد از بسته بندی نهایی محصولات، با گاز‌های مخصوصی سم پاشی بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد. این کار باعث می‌شود که محموله‌ها تا انتهای مدت زمان جا به جایی، از آسیب آفات در امان بمانند.

در صورتی که کالای تجاری به قبرس شمالی ارسال کرده باشید؛ باید مجوز‌های مربوطه را نیز حین ترخیص کالا از گمرک به همراه داشته‌باشید. وجود فاکتور کالا و لیستی از محتویات محموله نیز در این شرایط الزامی است.

ارسال به صورت دریایی

امروزه ارسال بار به قبرس شمالی از طریق راه‌های دریایی هم امکان پذیر است. حمل و نقل بار از طریق کشتی‌های بزرگ باربری امکان ارسال بار در حجم زیاد و با هزینه کم را فراهم می‌کند. بارگیری این محموله‌ها از بندرعباس صورت می‌گیرد. در این روش محموله‌ها در کانتینر‌هایی به ابعاد 20 الی 40 فوتی بارگیری می‌شوند. زیاد بودن حجم بار جابه‌جا شده توسط هر کشتی سبب می‌شود که در نهایت هزینه حمل و نقل کاهش یابد.

بار به قبرس شمالی چگونه است

ارسال لوازم منزل به قبرس شمالی

در صورت مهاجرت به قبرس شمالی، شما اسباب و اثاثیه خود را نیز لازم دارید. با توجه به نوسانات زیاد ارز و کاهش ارزش ریال در بازارهای جهانی، خرید لوازم منزل در خارج از کشور هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل می‌کند. در چنین شرایطی ارسال لوازم منزل به قبرس شمالی توصیه می‌شود. امروزه روش‌های مختلفی برای حمل و نقل کالا به قبرس شمالی وجود دارند.

با روش‌های بسته بندی می‌توانید لوازم منزل خود را بدون مشکل و آسیب دیدگی به قبرس ارسال کنید. برای افزایش اطمینان از سالم بودن محموله و لوازم منزل خود، می‌توانید آن‌ها را بیمه کنید. در این صورت حتی اگر آسیب احتمالی به لوازم منزل وارد شود؛ می‌توان خسارت ناشی از آن را جبران کرد. عوامل موثر بر هزینه ارسال کالا به قبرس شمالی:

  • حجم و وزن محموله
  • شهر مقصد
  • شیوه ارسال محموله
  • نوع بسته بندی و هزینه‌های آن
  • هزینه بیمه در صورت وجود بیمه نامه
  • خدمات و امکانات جانبی ارسال کالا

بار به قبرس شمالی چگونه است؟ 1

ارسال بسته پستی به قبرس

ارسال بسته پستی به قبرس شمالی نیز به سادگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. قبل از ارسال محتویات بسته بررسی می‌شوند تا جزو موارد ممنوع برای ارسال نباشند. هزینه ارسال بسته پستی به قبرس با توجه به وزن محموله محاسبه می‌شود. مشخصاتی و اطلاعاتی که در این مرحله برای ارسال بسته پستی به قبرس مورد نیاز است شامل موارد زیر است:

  1. پاسپورت و کارت ملی فرستنده
  2. آدرس کامل و کد پستی گیرنده
  3. مشخصات و شماره تلفن گیرنده

نتیجه گیری

مهاجرت به قبرس شمالی، امروزه یکی از موضوعات پر طرفدار است. سفر به این کشور تنها محدود به خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزا نمی‌شود. حین مهاجرت به قبرس شمالی شما نیاز به ارسال لوازم منزل خود نیز دارید. امروزه با روش‌های گوناگونی به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند ارسال کالا به قبرس شمالی را انجام داد.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

به این مقاله امتیاز دهید

پیام بگذارید