مشاور مهاجرتی | وکیل مهاجرت در مشهد | نماینده دفتر مهاجرت

مهاجرت به قبرس شمالی

در خصوص خرید ملک یا مهاجرت به هر کشوری، یکی از نکات مهم که در اکثر موارد مردم پیگیری می­کنند دفاتر نمایندگی شرکتهای مهاجرتی است. که با تعیین وقت قبلی در یک تاریخ معین توسط شرکت اصلی و متقاضی قرار ملاقاتی جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات متقاضیان هماهنگ می شود.

 در این روش چند نکته مهم مد نظر خواهد بود:

1 . در دفاتر نمایندگی رسمی بودن وجهه ارائه دهنده خدمات مهاجرتی، 2. داشتن مجوز فعالیت شرکت مادر و نمایندگی­هایی که در نظارت مستقیم شرکت اصلی می­باشند.

در اصل هدف از داشتن دفاتر نمایندگی به عنوان اعتبار شرکت بوده که راه را برای متقاضیان جهت مهاجرت، پاسخگویی به سوالات متقاضیان و دریافت مدارک و عقد قرار داد با متقاضی می ­باشد.

بعلت رقابتی بودن بازار مهاجرت چه از لحاظ  دانشجویی و اخذ اقامت از طریق خرید ملک به یکی از موضوعات مهم زندگی مردم تبدیل شده است و تمامی متقاضیان که تحقیقات لازم را انجام می­دهند در تعیین و انتخاب یک مشاور زمان لازم را سپری می­کنند. بدین ترتیب لازم به ذکر است که در ابتدا نیاز به ارتباط مستقیم با شرکت اصلی در کشور مقصد بوده و بعد در صورت نیاز برای ادامه همکاری و ارائه خدمات از طرف شرکت تعیین شده، شرکت مادر هماهنگی­های لازم را جهت ارائه مشاوره حضوری در کشور مبدا بعمل می­آید. در واقع تمامی این مراحل جهت افزایش اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات، بالا بردن میزان اعتماد متقاضی جهت عقد قرارداد می­باشد.

4 1

دفاتر نمایندگی در این خصوص چه وظایفی دارند؟

در مرحله اول جهت هماهنگی با متقاضی جلسات متعدد برای ارائه مشاوره و ارائه اطلاعات لازم انجام می­پذیرد، در این مرحله شرکت اصلی واقع در کشور مقصد نظارت مستقیم داشته و هماهنگی­های لازم را انجام خواهد داد.

دفتر نمایندگی نقش بسزایی در مورد ارائه مشاوره داشته که در اصل بعنوان مکمل دفتر با شرکت اصلی نشان دهنده ارزش و اعتبار نمایندگی بوده و به عنوان رابط بین کشور مقصد و مبدا پلی برای به تحقق رسیدن اهداف متقاضی خواهد بود.

بعد از ارائه مشاوره و راهنمایی لازم جهت اقدام کردن، قراردادی مابین شرکت ارائه دهنده خدمات و متقاضی امضا شده و به استناد قرارداد هر دو طرف متهعد به رعایت نکات ذکر شده در قرارداد می­باشند.

هدف از عقد قرارداد متعهد بودن هر دو طرف به وظایف و هدف دنبال شده می­باشد که در این خصوص با تاییدیه نهایی شرکت اصلی قرارداد بسته شده و متقاضی ملزم به ارائه مدارک مورد نیاز جهت تکمیل پرونده و اجرایی شدن آن در کشور مقصد بپردازد.

این اقدام می­تواند برای امور دانشجویی بوده و متقاضی بعد از عقد قرارداد و تحویل مدارک به دفتر نمایندگی شرکت پیگیری­های لازم را انجام دهند.

یکی دیگر از موارد مربوط می­شود به خدمات در خصوص مهاجرت یک خانواده از طریق خرید ملک،  که در این خصوص نیز قرارداد بین شرکت و متقاضی عقد شده و مابقی مراحل با هماهنگی­های هر دو طرف صورت می­پذیرد.

14

شرکت مهاجرتی بازرگان

در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری بازرگان در ایران دارای نمایندگی­های فعال در چند استان می­باشد، مانند تهران، مشهد، شیراز و …، قبل از اقدام به ارائه نمایندگی شرکت اصلی موظف به تعلیم نمایندگی­های مربوط را داشته تا همه افراد بتوانند در حوزه ارائه خدمات بی نقض عمل کنند: به عنوان مثال نمایندگی مشهد به عنوان یکی از ساکنین قبرس شمالی بوده و در طول یک مدت ارائه خدمات تعلیمات لازم را در برگرفته که در این خصوص مشاوره ­های انجام شده به صورت دقیق انجام می­پذیرد و تمامی متقاضیان طی یک یا دو جلسه حضوری در خصوص نحوه اقدام راهنمایی­های لازم را در بر می­گیرند.

هدف از ارائه نمایندگی یکی ار نکات اصلی برای ارائه خدمات می­باشد که در مواردی که متقاضیان نیاز به مشاوره حضوری دارند هماهنگی­های لازم انجام شده، تا اعتماد بین دو طرف حاصل شود. زمانی که اعتماد از طریق مشاوره حضوری حاصل شود متقاضیان به راحتی اطمینان حاصل کرده و پیگیری­های لازم از طریق دفتر انجام شده و رضایتمندی مشتری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

جمع بندی

شرکت سرمایه گذاری بازرگان با بیش از 12 سال سابقه در قبرس شمالی، برای راحتی و کسب اطمینان متقاضیان، نمایندگی­هایی را در ایران قرار داده است، تا شما هموطنان عزیز بتوانید با اطمینان خاطر از مشاوره حضوری استفاده کرده و خرید ملک و یا سرمایه گذاری را با اطلاعات دقیق انجام دهید.

زمانی که به دفاتر نمایندگی شرکت سرمایه گذاری بازرگان مراجعه می­کنید، می­توانید جواب بسیاری از سوالات خود را دریافت کرده و با مطالعه دقیق قرارداد با خیالی آسوده سرمایه گذاری خود را شروع کنید.

پیام بگذارید