چرا سرمايه گذارى در قبرس شمالى جهانى شد!

1

با توجه به موقعيت جغرافيايى و استراتژيكى قبرس و آب و هواى معتدل، كه در اكثر روزهاى سال شاهد هواى آفتابى هستيم مورد توجه بسيارى از مردم كشورهاى اسكانديناوى، انگلستان، و اروپاى غربى شد.

1 1 1

آب و هوای قبرس شمالی

بدين صورت كه در كل ٣٦٥ روز سال فقط ٦٠ روز شاهد هواى نسبتا سرد هستيم كه دماى هوا در طول روز بين ساعت ١٠ صبح تا ١٦ بعد از بين ١٦ تا ٢٢ بوده و در طول شب بين ١٢ تا ١٥ افت دما را خواهيم داشت. با اين تفاسير يكى از عمده ترين دلايل سرمايه گذارى و مهاجرت از اكثر كشورهاى اروپايى بعلت آب و هواى معتدل قبرس هست.

2 2 1

جامعه سکولار قبرس شمالی

ساير بعد هاى كليدى را ميتوان جامعه سكولار قبرس شمالى را تلقى كرد، بدين صورت كه از هر مليت و مذهب ساكن قبرس بوده و زندگى كاملا بدور از حاشيه تحت كنترل دولت قبرس را تجربه خواهيد كرد.

امنیت فوق العاده قبرس شمالی

يكى از اصلى ترين و مهمترين عامل براى هر سرمایه گذاری در قبرس شمالی امنيت این کشور است. كه بصورت جدى بررسى و ارزيابى شده است، به طور كلى امنيت قبرس را در سطح جهانى رتبه پنجم و در رده بندى كشورهاى مديترانه اى رتبه اول را شاهد هستيم، يكى از مهمترين دلايل امن بودن قبرس مربوط به رده سنى دانشجويان بوده و قوانين سر سخت كشور در رابطه با حريم فردى و شخصى هر فرد ميباشد، بطور ميانگين سن دانشجويى در رده هاى مختلف بين ١٨ تا ٢٥ ميباشد كه نياز به كنترل جامعه توسط يك سيستم امنيتى خاص كه بتواند امنيت هر فردى را تامين كند.

3 3 1

حمایت از حقوق بانوان:

حقوق زنان، فرزندان زير ١٨ سال داراى محبوبيت خاصى بلحاظ قانونى در قبرس اجرا ميشود كه تمامى كودكان زير ١٨ سال نياز به اخذ اقامت نداشته و بطور رايگان ميتوانند تحت حمايت دولت چه در زمينه تحصيلى و چه در زمينه خدمات درمانى ميتوانند بهره مند شوند.

4 4 1

خرید ملک در قبرس شمالی

يكى ديگر از دلايل عمده محبوبيت قبرس شمالى مربوط ميشود به سرمايه گذارى در بازار ملك، آپارتمان و زمين، بدين صورت كه تمامى نرخ معاملات با پوند انگليس قيمت گذارى شده و كه شامل پنجمين واحد پول قدرتمند جهان ميباشد، در كنار عومل ذكر شده هر فردى ميتواند با خريد ملك و اجاره دادن درآمد خوبى از طرف سرمايه گذارى در زمينه املاك و مستغلات بدست بياورد، بدين صورت كه يك آپارتمان يكخوابه با مبلغ ٢/٥٠٠/٠٠٠/٠٠٠ تومان ماهانه ١٧ ميليون تومان ميتواند درامد زايى داشته باشد، كه ميتوان به مهمترين و اصلى ترين مزاياى سرمايه گذارى در كنار اخذ اقامت اشاره كرد.

5 5

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید