ارزان ترین و کم هزینه ترین کشور برای ثبت شرکت

ترین و کم هزینه ترین کشور برای ثبت شرکت

داشتن شعبات متعدد یکی از راهکار‌ها به منظور ارتقا جایگاه در بین رقبا به حساب می‌آید. شما برای گسترش کسب و کار خود می‌توانید ثبت شرکت در کشور‌های دیگر را نیز انجام دهید. ثبت شرکت در قبرس شمالی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که وارد بازار‌های مالی بین المللی شوید. با توجه به تفاوت قیمتی بین ریال و سایر ارزها انتخاب کشور در این برهه زمانی اهمیت زیادی دارد.

ثبت شرکت در قبرس شمالی گزینه‌ای خوب در بین کشورهای دیگر است. در این مقاله قصد داریم شما را با لیستی از ارزان‌ترین و کم هزینه‌ترین کشور‌ها برای ثبت شرکت آشنا کنیم.

مناسب‌ترین کشور‌ها برای ثبت شرکت

امروزه کشورهای زیادی امکان سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می‌کنند. در این شرایط شما برای ثبت شرکت گزینه‌های زیادی پیش رو دارید. ثبت شرکت در قبرس شمالی نیز یکی از این انتخاب‌های خوب به حساب می‌آید.

برای این‌که بتوانید سرمایه گذاری مطمئن و درست داشته باشید؛ در گام اول بایستی ویژگی‌های هر مورد را باهم مقایسه کنید. از جمله کشورهای مناسب برای ثبت شرکت از نظر هزینه و شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه ترین کشور برای ثبت شرکت

ترکیه

کشور ترکیه که در همسایگی کشور ما قرار دارد یکی از گزینه‌های مناسب برای ثبت شرکت به حساب می‌آید. این کشور خدمات متنوعی به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد. در سال 2020 که شیوع ویروس کرونا در سرتاسر جهان اقتصاد را دچار مشکل کرده بود؛ بیش از 700 شرکت توسط ایرانیان در ترکیه ثبت شده بود. با گذر سال‌ها این آمار روند رو به رشدی را در طی می‌کند. شما با پرداخت هزینه کمی می‌توانید در کشور ترکیه شرکت ثبت کنید.

بعد از گذشت 5 سال از سرمایه گذاری، اقامت دائم و ویزای ترکیه به شما تعلق می‌گیرد. نزدیکی این کشور به ایران و وجود نیروی کار ایرانی زیاد در این کشور نیز از دیگر مزایای آن به حساب می‌آید.

اسلواکی

کشور اسلواکی به تازگی با تسهیلاتی که برای سرمایه گذاران در نظر گرفته، گزینه ای خوبی برای سرمایه گذاری به حساب می‌آید. هزینه‌های پایین زندگی و ثبت شرکت در اسلواکی، سرمایه گذاران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور 5000 یورو است. بر اساس نوع شرکت، هزینه ابتدایی مورد نیاز نیز فرق می‌کند.

بدون نیاز به استخدام نیروی کار در شرکت به راحتی مراحل ثبت شرکت برای شما انجام می‌شود. برای ثبت شرکت حتی شما نیاز به ارائه مدارک و طی کردن روندهای طولانی اداری را نیز ندارید.

ترین کشور برای ثبت شرکت

قبرس شمالی

ثبت شرکت در قبرس شمالی یکی از راهکارهای مطمئن برای مهاجرت و اخذ اقامت در این کشور است. این کشور کمترین فساد اداری را در بین کشورهای منطقه دارد. شما با ثبت شرکت در قبرس شمالی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به سود زیادی دست پیدا کنید. در مقابل رفاه بالایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد هزینه مالیات کمی پرداخت می‌کنید. 1.25% نرخ مالیات قبرس شمالی است که در بین کشورهای اتحادیه اروپا کمترین مقدار به حساب می‌آید.

شما با داشتن حداقل سرمایه 65000 یورو می‌توانید ثبت شرکت در قبرس شمالی را انجام دهید. امنیت مالی بالایی که در این کشور وجود دارد شما را از این مطمئن می‌کند که ثبت شرکت در قبرس شمالی انتخاب خوبی است. شما با ثبت شرکت خدماتی و بازرگانی می‌توانید فعالیت خود را در این کشور آغاز کنید. برای ثبت شرکت در این کشور شما با 8 مرحله رو به رو هستید. روند ثبت شرکت با سرعت پیش می‌رود و شما طی 3 الی 4 هفته می‌توانید روند اداری را به اتمام برسانید.

اسپانیا

داشتن ویزای شینگن و سفر بی دغدغه به کشورهای اروپایی آرزویی دیرینه برای اکثر افراد است. شما با سرمایه گذاری در اسپانیا به راحتی می‌توانید به این هدف دست یابید. تغییر رویه دولت اسپانیا و اختصاص تسهیلات متنوع به سرمایه گذاران سبب شده که در طی سالیان اخیر مهاجرت ایرانیان به این کشور افزایش یابد. شما برای ثبت شرکت در اسپانیا نیاز به سرمایه چندان زیادی ندارید. در مقابل می‌توانید به راحتی و با صرف هزینه کم به بازارهای جهانی وارد شوید.

ترین و کم هزینه ترین کشور برای ثبت شرکت 1

نتیجه گیری

ورود به بازارهای جهانی نقش مهمی در افزایش سرمایه شما ایفا می‌کند. شما با ثبت شرکت در قبرس شمالی می‌توانید در مسیر تحقق این هدف گام بردارید. کم بودن مالیات در این کشور سبب می‌شود که در مدت زمان کم شما به سود دهی بالایی برسید. در این مقاله چند مورد از ارزان ترین و کم هزینه ترین کشورها برای ثبت شرکت معرفی شدند.

در صورتی که هرگونه سوالی در زمینه ثبت شرکت و هزینه‌های مورد نیاز برای هر کشور داشتید؛ از بخش کامنت‌ها سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید