بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت کدام است 2024

کشور مهاجرت

کشور های اروپایی همواره از لحاظ سطح رفاه و آسایش در صدر بهترین کشور ها بوده اند. به همین دلیل اولین مقصد برای مهاجرت در نظر گرفته می شوند که هر ساله نیز تعداد مهاجرین زیادی را به خود اختصاص می دهند. البته در مورد مهاجرت به کشور های اروپایی باید یکسری نکات را در نظر گرفت زیرا هر کدام از این کشور ها دارای شرایط خاص خود و همچنین مزایایی هستند که با در نظر گرفتن هدف خود می توانید انتخابی متفاوت داشته باشید و باید بدانید که بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت وابسته به نیازها و شرایط شخصی هر فرد است. در ادامه به مهم ترین کشور های اروپایی که مقصد مهاجران ایرانی قرار می گیرند را بررسی می کنیم.

آلمان (Germany)

آلمان یکی از کشور های اروپایی است که به دلیل داشتن شهر و روستا های پر جنب و جوش، و برخوردار بودن از کیفیت بالای زندگی، مکانی مناسب برای افرادی است که قصد مهاجرت خانوادگی و شروع کردن یک زندگی جدید را دارند. آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است و دارای سیستم بهداشت و آموزش عالی می باشد. همچنین، با توجه به رفاه اجتماعی، فرهنگ متنوع و فرصت های شغلی مناسب، آلمان یک مقصد محبوب برای مهاجرت است.

یکی از مهم ترین مشکلات عمده که در مورد مهاجرت به آلمان وجود دارد، زبان سخت آن ها می باشد که معمولا یادگیری طولانی و دشواری دارد.

کشور برای مهاجرت 1

پرتغال (Portugal)

مهاجرت به پرتغال همواره به عنوان یک تیر و چند نشان در نظر گرفته می شود. این کشور در چند سال گذشته به یکی از اصلی ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت بوده است و دلیل آن نیز مساعد بودن شرایط آن برای پذیرش مهاجرین و مزایایی است که دارد. یکی از مهم ترین مزایای مهاجرت به پرتغال این است که این کشور دارای پاسپورتی قدرتمند در جهان است به گونه ای که پنجمین پاسپورت قدرتمند در جهان را دارا می باشد.

اسپانیا (Spain)

یکی دیگر از کشور های اروپایی محبوب در بین ایرانیان برای مهاجرت، اسپانیا است که حدود 30 هزار مهاجر ایرانی را تا پایان سال 2023 به خود اختصاص داده است.یکی از دلایل محبوبیت این کشور برای مهاجرت، اقتصاد رو به رشد آن است که در کنار قوانین مالیاتی عالی، یک فرصت ایده آل برای زندگی نرمال در این کشور می باشد. همچنین از لحاظ سیستم آموزشی نیز به صورت کارآمد عمل می کنند و مقصد تحصیلی مناسبی نیز برای دانشجویان خواهد بود.

لوکزامبورگ (Luxembourg)

لوکزامبورگ نیز یکی از کشور هایی است که جدیدا مورد توجه مهاجران ایرانی قرار گرفته است و دلیل آن نیز معتبر بودن پاسپورت این کشور می باشد. با در اختیار داشتن پاسپورت لوکزامبورگ می توانید بدون داشتن ویزا، به 187 کشور جهان مهاجرت کنید.

انگلستان (The United Kingdom)

انگلستان به عنوان یکی از کشور های اروپایی شناخته می شود که دارای قدرت سیاسی و اقتصادی بالایی است به همین مهاجرت به انگلستان و زندگی در آن می تواند تاثیر مستقیمی بر کیفیت  زندگی افراد داشته باشد. کیفیت بالای زندگی در انگلستان و شهر لندن به دلیل آمار بسیار پایین بیکاری در آن، باعث شده است تا یکی از کشور های محبوب در بین ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شود.

کشور برای مهاجرت

فنلاند (Finland)

فنلاند نیز به دلیل جمعیت بسیار پایینی که دارد، همواره به دنبال جذب نیروی کار جوان می باشد و از این رو مقصدی مناسب برای مهاجرت کاری می باشد.

ایسلند(Iceland)

ایسلند یکی از کشور های کوچک اروپایی است که به دلیل کیفیت بالای زندگی، درآمد بالا و نرخ پایین بیکاری مقصدی مناسب برای مهاجران ایرانی است. البته به طور کلی شرایط زندگی در کشور های اروپایی بسیار ایده آل بوده و کیفیت بالایی دارد اما باید متناسب با نیاز خود، مقصدی مناسب را در نظر بگیرید. به طور مثال در سال های اخیر، مهاجرت به قبرس شمالی بسیار پرطرفدار بوده است و دلیل آن نیز امکان تحصیل مناسب می باشد.

کشور برای مهاجرت 1 1

ایرلند (Ireland)

کشور ایرلند یکی از کشور های بزرگ اروپایی بوده که جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد. این کشور به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است که قسمت شمالی آن یکی از بخش های انگلستان به حساب می آید. ایرلند نیز همانند دیگر کشور های اروپایی به دلیل کیفیت بالای زندگی و سطح رفاه عالی، از مقاصد مناسب برای مهاجرت می باشد. ایرلند همچنین به دلیل امنیت بالایی که دارد نیز به عنوان کشوری امن و ایده آل برای ادامه زندگی شناخته می شود.

سوئیس (Switzerland)

کشور سوئیس نیز همواره یکی از معروف ترین کشور های اروپایی برای مهاجرت بوده است و از آن به عنوان زیبا ترین کشور اروپایی نیز یاد می شود. این کشور دارای سطح رفاه و امنیت بالایی است که از این لحاظ مهاجرین زیادی را به خود جذب کرده است.

سوئد (Sweden)

سوئد نیز یکی دیگر از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت است. سوئد دارای سیستم بهداشت و آموزش عالی، محیط زیست پاک و فرصت های شغلی مناسب است. همچنین، فرهنگ متنوع و جوانمردانه سوئد، آن را به یک مقصد محبوب برای مهاجران تبدیل کرده است.

کانادا (Canada)

اگرچه کانادا در اروپا نیست، اما به عنوان یک کشور پذیرنده مهاجران بسیار محبوب است. فرصت‌های شغلی مناسب، سیستم بهداشت و درمان عالی و زندگی طبیعی، کشور کانادا را یک گزینه عالی برای مهاجرت ساخته است.

هلند (Netherlands)

هلند دارای شهرهای زیبا، فرصت‌های شغلی خوب و سیستم حمایت اجتماعی قوی است. در واقع هلند یک کشور دوستدار مهاجران است.

دانمارک (Denmark)

کشور دانمارک نیز با زندگی شهری مدرن و فرصت‌های شغلی خوب، یک گزینه عالی برای مهاجرت به اروپا به شمار می رود.

ترکیه (Türkiye)

کشور ترکیه یکی از انتخاب های جذاب برای مهاجرت به خصوص برای ایرانیان محسوب می شود. ترکیه کشوری با اقتصاد پویا، فرصت‌های شغلی متنوع و زندگی اجتماعی مناسب می‌باشد. که بسیاری از مهاجران را مجذوب خود کرده است.

قبرس شمالی (Northern Cyprus)

قبرس شمالی جزیره زیبایی در شرق دریای مدیترانه است. مناظر طبیعی زیبا، اقتصاد رو به رشد و فرصت‌های شغلی و تحصیلی مناسب این کشور را برای مهاجرت مناسب نموده است.

به هر حال، قبل از تصمیم‌گیری برای مهاجرت به یک کشور اروپایی خاص، بهتر است تحقیقات دقیقی در مورد شرایط زندگی، فرصت‌های شغلی، سیستم بهداشت و درمان و سایر جنبه‌های مهم این کشور انجام داد تا تصمیم بهتری بگیرید.

به طور کلی شرایط زندگی در کشور های اروپایی دارای تفاوت هایی با هم می باشد که برای داشتن مهاجرتی اصولی و هدفمند، در ابتدا باید از شرایط کشور مقصد و مزایایی که دارد مطلع باشید.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5