همه چیز درباره ایرانیان در شهر فاماگوستا

چیز درباره شهر فاماگوستا 1

امروزه قبرس شمالی به یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان در شهر فاماگوستا تبدیل شده است. بنابراین هر ساله تعداد بی شماری از ایرانیان به شهرهای قبرس شمالی به ویژه شهر فاماگوستا می روند. این شهر از زیبایی و جذابیت خارق العاده ای برخوردار بوده که ایرانیان می توانند از طبیعت این کشور بهره مند شوند. همچنین امنیت در قبرس شمالی زیاد بوده و از نظر سیاسی با هیچ کشوری مشکلی ندارد. درنتیجه بهترین گزینه برای مهاجرت و اقامت ایرانیان محسوب می شود.

چیز درباره ایرانیان در شهر فاماگوستا 1

کسب و کارهای ایرانیان در شهر فاماگوستا

یکی از کسب و کارهای محبوب ایرانیان در شهر فاماگوستا، خرید مغازه است. البته اکثر افراد مغازه را با هدف اجاره دادن و کسب درآمد خریداری می نمایند. همچنین سرمایه با واحد پوند جزء با ثبات ترین پول های جهان حفظ می شود و روز به روز قیمت مغازه بالا می رود. پس اجاره دادن مغازه منبعی برای کسب درآمد محسوب می شود. البته برخی دیگر از ایرانیان به محض خرید مغازه، کسب و کار مختص به خود را در آنجا راه اندازی می نمایند و در این زمینه پیشرفت های خوبی دارند. کانال تلگرامی سایت دیوار یکی دیگر از کسب و کارهای ایرانیان در قبرس شمالی و شهر فاماگوستا می باشد. درنتیجه افراد خرید و فروش وسایل دست دوم، ماشین، خانه و … را در این کانال انجام می دهند و درآمد کسب می کند.

محبوب ترین رستوران ایرانیان در شهر فاماگوستا

در شهر فاماگوستا قبرس شمالی انواع غذاهای خوشمزه محلی سرو می شوند. ولی غذاهای ایرانی همچنان در صدر جدول بوده و رستوران های زیادی در این شهر وجود دارند که تعداد آن ها روز به روز در حال افزایش می باشند. پس  زیاد شدن کافه ها و رستوران های ایرانی در این شهر، افزایش مهاجرت به قبرس شمالی را نشان می دهد. بنابراین از مهم ترین رستوران های ایرانی در قبرس شمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

در شهر فاماگوستا1 1

رستوران ایرانی ROOF

خانم الوندی در واقع یکی از ایرانیان مقیم قبرس شمالی است که با ایجاد و مدیریت یک رستوران ایرانی بهترین غذاها را برای هموطنان سرو می نماید. همچنین کسب و کار مناسب با درآمد بالا را برای خود و افراد دیگر ایجاد نموده است. بنابراین رستوران ROOf جزء معتبرترین و باسابقه ترین رستوران های ایرانی با انواع غذاها در کشور قبرس می باشد.  پس از مهم ترین غذاهای این رستوران می توان به قیمه، زرشک پلو با مرغ، کباب برگ، قرمه سبزی و کباب کوبیده اشاره کرد.

دریافت مشاوره رایگان

رستوران ایرانی basilic

basilic یکی دیگر از محبوب ترین رستوران با غذاهای ایرانی بوده که در گیرنه و اطراف بندر گیرنه قرار گرفته است. البته اکثر رستوران ایرانیان در شهر فاماگوستا از ابتدای خیابان سالامیس شروع می شوند و بهترین رستوران ها در این خیابان اصلی قرار دارند.

حمل و نقل عمومی یا تاکسی ایرانیان در شهر فاماگوستا

تاکسی ایرانیان در شهر فاماگوستا قبرس شمالی تقریبا از وضعیت مطلوبی برخوردار می باشد. ولی با توجه به جمعیت نسبتا پایین شهر با استانداردهای جهانی فاصله دارد. همچنین خودرو در این شهر خیلی ارزان بوده و به همین دلیل بیشتر جمعیت خودروی شخصی دارند. پس به حمل و نقل عمومی و تاکسی نیاز پیدا نخواهند کرد. بنابراین اگر فرد قبل از سفر به داخل شهر برنامه ریزی های لازم را کرده باشد از طریق حمل و نقل عمومی می تواند به مکان های مدنظر برود.  ولی اگر سفر در ساعت خاصی، بدون برنامه ریزی و ناگهانی باشد، بدون شک فرد مجبور به استفاده از تاکسی می باشد. ناگفته نماند فرد برای راحتی و هم زبان بودن با راننده می تواند با تاکسی های ایرانی سفر کند.

در شهر فاماگوستا 1

شرکت خدماتی ایرانیان در شهر فاماگوستا

بسیاری از ایرانیان مقیم شهر فاماگوستا قبرس شمالی موفق به راه اندازی کسب و کارهای مختلفی شده اند تا دیگر ایرانیان بتوانند از این خدمات استفاده کنند. یکی از مهم ترین کسب و کارها در این شهر ایجاد شرکت خدماتی می باشد که هر ایرانی تنها با یک تماس از خدمات بهره مند می شود. برای مثال خدمات نظافتی، خدمات برقی و کارواش زیر مجموعه شرکت های خدماتی می باشند که شست و شوی فرش و تمیزکاری منزل را انجام می دهند. همچنین اگر ساختمان مسکونی از لحاظ لوله کشی، برق، گاز کشی و … با مشکل مواجه شده است آن ها را رفع می نمایند.

مدارس ایرانیان در شهر فاماگوستا

هر ایرانی قبل از مهاجرت به شهر فاماگوستا به فکر تحصیل فرزندان خود می باشد تا آن ها را در بهترین مدارس قبرس شمالی ثبت نام کند. زیرا مدارس این شهر بر پایه زبان رسمی خود یا همان زبان ترکی بوده و یادگیری آن در زمان کوتاه برای کودک یا دانش آموز مشکل می باشد.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5