تجربیات شگفت انگیز در مورد مهاجرت به قبرس

شگفت انگیز در مورد مهاجرت به قبرس

تجربیات شگفت انگیز در مورد مهاجرت به قبرس تنها با اطلاع از امکانات این کشور میسر می گردد. بنابراین فرقی ندارد که مهاجر با با چه هدف و در چه بازه زمانی می خواهد در این کشور بماند، بلکه کیفیت زندگی مدنظر است. زیرا برخی از افراد فقط با هدف تحصیل یا کسب و کار و یا برخی دیگر برای ادامه زندگی مهاجرت به قبرس شمالی را برمی گزینند. پس تجربه هر فرد بسته به هدف از مهاجرت متفاوت می باشد و کسب اطلاعات در مورد مهاجرت به قبرس شمالی بسیار مهم می باشد.

راه های مهاجرت به قبرس

جهت اطلاع از شرایط و راه های مهاجرت به قبرس نیاز است که در مرحله اول با قوانین و شرایط جغرافیایی این کشور آشنا شد. قبرس دارای دو بخش شمالی و جنوبی بوده که بخش شمالی آن زیر سلطه ترکیه می باشد و از قوانین این کشوری پیروی می کند. پس برای مهاجرت و اخذ اقامت در قبرس یا ترکیه با یک قانون مواجه هستید که انتخاب هر کدام از این کشورها به شرایط و سلیقه متقاضی وابسته است. البته مهاجرت به بخش جنوبی قبرس نسبت به بخش شمالی از شرایط بهتری برخوردار بوده که افراد یونانی تبار حدود 80%، ترکیه تبار حدود 18% و سایر اتباع حدود 2% را در بر می گیرند.

مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل

تحصیل در قبرس شمالی یکی از راه های مهاجرت به قبرس است که مدارک دانشگاهی این کشور در سطح بین المللی اعتبار دارد. بنابراین هر ساله دانشجویان زیادی را جهت ادامه تحصیل جذب می نماید که از دو نظام آموزشی خصوصی و دولتی برخوردار است. همچنین تحصیل در قبرس جنوبی و با عضویت در اتحادیه اروپا نکات مثبت بی شماری به دنبال دارد. اجازه کار همزمان با تحصیل یکی دیگر از مزایای تحصیل در این کشور بوده که فرد با پر نمودن فورا مهاجرت تحصیلی می تواند از کمک هزینه برای زندگی در این کشور بهره مند شود. دانشگاه های این کشور در رشته های داروسازی، دندانپزشکی، پزشکی، مهندسی، مدیریت گردشگری و علوم کامپیوتر دانشجو می پذیرند.

به قبرس از طریق تحصیل

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

سرمایه گذاری در قبرس شمالی یکی دیگر از راه های مهاجرت به قبرس است. البته برای این سرمایه گذاری باید اقدام به خرید ملک در قبرس شمالی نمود تا از اقامت دائم و عضویت در اتحادیه اروپا بهره مند شد. همچنین تا قبل از 2021 تنها با خرید ملک 2 میلیون یورویی و کمتر از 6 ماه می توانستید به شهروندی اتحادیه اروپا و پاسپورت قبرس دسترسی یابید. ولی در اوایل سال 2021 برنامه مجددا آپدیت شد و برنامه نوین جهت مهاجر و اخذ اقامت در قبرس این بود که از طریق سرمایه گذاری می توان 1 الی 2 ملک 3000 یورویی را خریداری نمود.

به قبرس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

مهاجرت به قبرس از طریق کار و ثبت شرکت

کار و ثبت شرکت در قبرس شمالی یکی از راه های مهاجرت به این کشور است. همچنین سالانه با 6 میلیون توریست و مسافر، مکان مناسبی برای اشخاص شاغل در صنعت توریست همچون رزرواسیون، مترجم، تور لیدر و … می باشد. پس این کشور یکی از مقاصد مهاجرینی است که در جست و جوی کار در قبرس هستند. بنابراین با ثبت شرکت در قبرس شمالی و یا کار در شرکت های دیگر زیر نظر کارفرما می توان به این کشور مهاجرت کرد. البته کار در این کشور به یک کارفرما با تبعه قبرس نیاز دارد که هدف او استخدام افراد با تبعه غیر قبرسی باشد. زیرا از این طریق می توان اقامت و ویزای این کشور را دریافت نماید.

به قبرس از طریق کار و ثبت شرکت

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج

در بیشتر کشورها این قانون وجود دارد که فرد از طریق ازدواج با تبعه کشور مدنظر می تواند اقامت دائم همان کشور را دریافت نماید. پس مهاجرت از طریق ازدواج به قبرس میسر می گردد و ازدواج یکی از راه های قانونی محسوب می شود که اقامت کشور قبرس را برای متقاضی مهیا می نماید. بنابراین به محض ثبت ازدواج، شخص متقاضی قادر به اخذ اقامت قبرس می باشد.

البته ازدواج بایستی شکل رسمی به خود گرفته و زن و شوهر با همدیگر زندگی کنند. زیرا ازدواج صوری راهی مناسب برای مهاجرت به این کشور نبوده و زن و شوهر باید زمان زیادی با هم زندگی کنند تا واقعی بودن ازدواج خود را ثابت نمایند. ناگفته نماند برای به رسمیت شناختن ازدواج در قبرس باید شرایط زیر را به صورت کامل رعایت نمود.

به قبرس از طریق ازدواج

  • ارائه تمام مدارک هویتی
  • گواهی حاکی بر عدم منع جهت ازدواج دوباره
  • ارائه مدارک بر اساس مجرد بودن یا ازدواج قبلی، فوت همسر قبلی یا حکم طلاق
  • شخص کاری و مفید در زمان زندگی در قبرس و انطباق پذیری خیلی زیاد با جامعه و محیط قبرس
  • برخورداری از شرایط لازم برای ازدواج

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5