خرید ملک در قبرس شمالی+اقامت دائم

5 5 1

با خرید ملک میتوانید برای خود و همه ­ی اعضای خانواده­ خود اقامت کشور قبرس را داشته باشید.خانواده­ی شما چند نفر است؟ اگر زوجی جوان هستین یا خود و یک فرزند هستین با خرید یک سوییت در کشور قبرس میتوانید اقامت بگیرید. یا اگر زوجی هستین و یک فرزند دارین، یک خانه­ی یک خواب برای اقامت هر سه نفر شما کافی است . در صورتی که چهار نفر اعضای خانواده­ی شما را تشکیل میدهند شما نیاز به داشتن خانه­ی دو اتاق خواب دارین. با خرید یک خانه­ ی ویلایی یا آپارتمان سه خواب تا پنج نفر میتوانید در این کشور زیبا اقامت داشته باشید.

2 2 2

درچه صورت می توان اقامت کشور قبرس شمالی را بگیریم؟

با خرید ملک شما و اعضای خانوادتان اقامت این کشور را دریافت میکنید.شما میتوانید با در دست داشتن این مدارک (قرارداد خانه، پاسپورت، تمکن مالی ( 10.000 دلار) یا معادل آن (300.000.000 تومان) ، گواهی عدم سوء پیشینه و یک عدد عکس 3.4 ) و مراجعه به اداره مهاجرت اقامت خود و خانواده­تان را بگیرید.

به همین راحتی دارای اقامت کشور قبرس شمالی میشوید .

3 3 2

اقدامات قرارداد خرید ملک

اقداماتی که باید برای قرار داد ملک انجام داد تا به اداره مهاجرت برسد:

05/0 % مالیات مبلغ کل خانه را به اداره مالیات پرداخت میکنید، با پرداخت 168 لیر ترکیه سند ملک را قطعی میکنید و با مراجعه بع اداره امور داخلی مجوز سند خود را میگیرید.

فرزندان زیر هجده سال در این کشور اقامت رایگان دارند و برای آنها امکانات تحصیلی رایگان است. آنها میتوانند در مدارسی که از نظر علمی و تربیتی رتبه­ی بالایی دارند به صورت رایگان تحصیل کنند و برای دانشگاه نیز به بهترین دانشگاه­های اروپا راه پیدا کنند.

4 4 2

چگونه اقامت دائم در قبرس شمالی بگیریم؟

برای اخذ اقامت دائم کشور قبرس شمالی نیاز دارید پنج سال اقامت دائم این کشور را داشته باشید و سالی بیشتر از چهل و پنج روز از کشور خارج نشوید.

6 6 1

2 نظرات

پیام بگذارید