اسن­تپه روستایی زیبا در ناحیه شرق گیرنه قبرس شمالی

1

اسن­تپه روستایی در ناحیه شرق گیرنه واقع شده است. این شهر تحت کنترل بالفعل قبرس شمالی است.این روستا نام خود را از سنت آمبروز گرفته است، جایی که کلیسایی به نام او تقدیم شده و یکی از بزرگترین کلیساهای قبرس بود که درسال 1910 ساخته شد.کلیسای سنت آمبروز اکنون به مسجد تبدیل شده است.

ساحل اسنتپه

ساحل اسن­تپه در حال توسعه بزرگی است که شامل کلبه­های چوبی، رستوران و بار ساحلی است .ساحل اسن­تپه مکان مورد علاقه در قبرس شمالی برای خرید خانه­ ی رویایی یا سرمایه گذاری در ملک است.

ساحل اسنتپه در کجای قبرس شمالی واقع است؟

ساحل اسن­تپه واقع در قلب قبرس شمالی/گیرنه، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن، غذاهای عالی و مهمان نوازی مردم محلی که با آغوش باز از جامعه رو به رشد مهاجران استقبال می کنند، ارائه می دهد. در اینجا شما همچنین امکانات مدرنی برای رفع نیازهای روزمره خود بدون دردسر و ترافیک معمولی شهرهای بزرگ پیدا خواهید کرد.

2

معنای اسنتپه

اسن­تپه(به معنای تپه بادخیز)، روستایی است که در ساحل شمالی در شرق گیرنه واقع شده است که احتمالاً قدمت آن به دوران بیزانس زمانی که این روستا برای اولین بار تأسیس شد، باز می گردد.

اگر می‌خواهید شلوغی گیرنه را پشت سر بگذارید و می‌خواهید بیشتر به «قبرس شمالی واقعی» بروید، در امتداد جاده ساحلی به سمت شرق بروید و به اسن­تپه زیبا می­رسید دروازه‌تان به کارپاز. منطقه، ساحل و دامنه های رشته کوه گیرنه.

در مرکز آن یک دهکده قدیمی جذاب قرار دارد که آنقدر آرام است که شما را مجبور می‌کند بنشینید و در حالی که خود را به صرف یک قهوه یا شاید یک لیوان شراب محلی دعوت می‌کنید! جمعیت روستای مرکزی عمدتاً از مردم قبرس ترک و اخیراً از نروژ، سوئد، انگلیس و بسیاری دیگر از مردم اروپا تشکیل شده است.

3

همه چیز راجب اسنتپه قبرس شمالی

اسن­تپه در چند سال گذشته رشد کرده و تبدیل به یک روستای خاص شده است زیرا بسیاری از بازدیدکنندگان این منطقه عاشق این منطقه شده اند و به دنبال ایجاد خانه های خود در داخل و اطراف روستا هستند.

بیشتر توسعه های جدید نزدیک به روستا در امتداد جاده ساحلی ریشه دوانده است. مطمئن باشید، هیچ یک از اینها از خلوتگاه ساحلی روستای اسن­تپه در دامنه رشته کوه گیرنه قرار دارد، کم نمی کند. بلکه توسعه جدیدی که به اسن­تپه آمده است به جای اینکه جذابیت روستایی را از بین ببرد، شهرت و مطلوبیت آن را افزایش داده است.

1 دیدگاه

پیام بگذارید