اخذ اقامت قبرس شمالی 2022 (‌ اخذ اقامت و تابعیت با بهترین قیمت)‌

3ش

برای مهاجرت قبرس شمالی، خصوصا اگر به همراه خانواده باشد، فاکتورهای مهمی باید در نظر گرفته شود.امنیت، شرایط کاری، مقدار سرمایه مورد نیاز، هزینه­های جاری، شرایط تحصیلی و درمانی و آینده رو به رشد در کشور مقصد از فاکتورهایی هستند که برای مهاجرت باید به آنها توجه کرد.

در صورتی که خانواده­ای فرزندان کوچکی دارد، مطمئنا به این نیاز دارند تا از آینده فرزندان اطمینان حاصل کنند، چه از لحاظ تحصیلی و چه از لحاظ کاری، همچنین کودکان باید در محیطی امن و عاری از جرم و جنایت در کشوری که در صدر حقوق شهروندی قرار دارند بزرگ شوند و با خیال راحت به بازی و تفریح بپردازند. در دنیای مدرن امروزه، که تکنولوژی و علم با سرعت قابل توجهی رو به رشد است، بهترین تصمیمی که یک خانواده می­توانند برای فرزندان خود و آینده آنها بگیرند اینست که آنها را در محیطی قرار دهند که با تکنولوژی روز دنیا آشنا شوند و برای زندگی آینده خود از بهترین روش­های آموزشی بهره ببرند.

هر آن چیزی که در رابطه با قبرس شمالی باید بدانید!

1

شرایط درمانی در قبرس شمالی

شرایط درمانی برای تمام اقشار جامعه مهم است. به طور مثال: با ورود ویروس کرونا به زندگی مردم و مسائلی که دسترسی نداشتن به واکسن مناسب برای جامعه ایرانی بوجود آورد، هم اکنون همه می­دانیم که زندگی کردن در کشوری که شرایط بهداشتی مناسبی داشته باشد از چه اهمیت ویژه­ای برخوردار است. بهداشت و درمان در کشور مقصد باید با هزینه­های مناسب یا حتی رایگان باشد تا بتوان برای زندگی سالم در آن کشور برنامه­ریزی کرد.

روش دیگری که برای مهاجرت مورد توجه افراد متقاضی قرار می­گیرد، مهاجرت از طریق کار می­باشد. برای این روش نیز باید فاکتورهای مختلفی درنظر گرفته شود، مانند حرفه شما و شرایطی که برای شروع یک کار جدید و یا کار در شرکتهای مربوطه تاثیر در تسریع انجام پروسه مهاجرت شما خواهد داشت.

2 1

شرایط مهاجرت به قبرس شمالی

هر خانواده یا فردی که قصد مهاجرت دارد باید به شرایط کاری کشور مورد نظر نیز توجه کامل داشته باشد و بتواند برای خود و خانواده خود زندگی راحتی فراهم کند. برای کار در کشور مقصد مسائلی مانند حرفه تخصصی فرد متقاضی، مدرک دانشگاهی و سابقه کاری شخص مورد بررسی قرار می­گیرد و باعث سهولت در امر پیدا کردن کار می­شود. به طور مثال پزشکانی که با سابقه کاری و مدرک دانشگاهی قصد مهاجرت را دارند، باید در نظر داشته باشند که معمولا در کشور مقصد از آنها آزمون­های ورودی گرفته می­شود و باید زمانی بین 3 تا 6 ماه را در یکی از مراکز دولتی کارآموزی بگذرانند تا اجازه کار به آنها داده شود. افرادی که کارهای فنی انجام می­دهند برای پیدا کردن شغل مربوط به حرفه­شان باید زمانی را برای کارفرما کار کرده و پس از آن به استخدام آن شرکت در بیاییند. برای مهندسان معمولا به این شکل می­باشد که با پیدا کردن شغل مربوط به رشته تخصصی خود می­توانند به استخدام آن شرکت درآمده و شروع به کار کنند. به طور کلی هر رشته یا تخصصی را با در نظر گرفتن شرایط کاری کشور مقصد باید سنجیده شود، و برای مهاجرت به آن کشور اقدام کرد.

4 1

شرایط کاری در قبرس شمالی

برای اینکه بدانید آیا تخصص یا حرفه شما مناسب کشور مورد نظر هست یا خیر! باید به نیازهای کشور مقصد، جمعیت کشور و جغرافیای آن کشور توجه کنید. ممکن رشته­هایی که در یک کشور درآمد خوبی داشته باشد در کشور دیگر آن شرایط را برای درآمد نداشته باشد.

برای مهاجرت این نکته را در نظر بگیرید که شما در حقیقت از ابتدا شروع می­کنید و با اینکه سابقه کاری شما مهم است اما باید در کشور مقصد نیز دوباره خود را ثابت کنید.

شروع یک کارو کاسبی جدید نیز یکی از روش­هایی است که می­تواند شما را هم به درآمد برساند و هم برایتان شرایط مهاجرت را هموار سازد.

اگر شخصی قصد مهاجرت از طریق تحصیل را داشته باشد، باید شرایط دانشگاه و ارزش مدرک دانشگاه را در نظر بگیرد و رشته­ای که با آن وارد دانشگاه شده و شرایط کاری با رشته و مدرک مورد نظر از مواردی هستند که برای مهاجرت بسیار مهم هستند. به طور مثال اگر برای رشته­ای وارد دانشگاه می­شوید در نظر بگیرید بازار کار آن رشته در کشور مقصد چگونه است.

5

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

سرمایه گذاری و خرید ملک یکی از روش­های پرطرفدار برای مهاجرت به حساب می­آید. فردی که با خرید ملک یا زمین به کشوری مهاجرت می­کند برای آن کشور سرمایه گذاری است که ارز به کشور وارد کرده است، پس برای او و خانواده شخص احترام ویژه­ای قائل می­شوند و امتیازات ویژه­ای به آنها تعلق میگیرد.

برای خرید ملک باید به نکاتی توجه داشت که بتوانیم بدون ضرر و زیان این امر را انجام دهیم. یکی از این نکات ارزی که با آن خرید ملک انجام می­شود می­باشد. آیا فروش ملک خریداری شده ممکن است؟ اگر ممکن است با چه ارزی آن ملک در زمان فروش ارزش گذاری می­شود و به چه کسانی می­توان آن ملک را فروخت.

نکته دیگر برای خرید ملک یا زمین قانون­های حاکم در کشور مقصد در این رابطه می­باشد. در بعضی از کشورها با خرید ملک، خریدار فقط اعیان را خریداری کرده و در حقیقت سهمی از خاک کشور مقصد به او تعلق نمی­گیرد. در این مورد باید توجه داشت که هم عرصه و هم اعیان به خریدار تعلق بگیرد. یعنی با خرید ملک در جایی که فقط اعیان خریداری شده، اگر خانه یا ملک خریداری شده به هر دلیلی غیر قابل سکونت شود، شما سهمی از خاک آن کشور را ندارید.

6

شرایط جغرافیایی در قبرس شمالی

شرایط جغرافیایی یکی از فاکتورهایی می­باشد که از اهمیت ویژه­ای برخوردار است. زندگی کردن در کشوری با شرایط آب و هوایی نامناسب، می­تواند افراد را تا مرز افسردگی پیش ببرد. در نظر داشته باشد هوای آفتابی و معتدل به طور معمول یکی از بهترین شرایط آب و هوایی در جهان به شمار می­آید.

پس از در نظر گرفتن تمام فاکتورهای مورد نیاز برای مهاجرت و پیدا کردن کشور دلخواه خود، حال زمان آن می­رسد تا با یک مشاور معتبر در این زمینه مشورت کرده و بتوانید همه اطلاعات لازم در مورد کشور مورد نظر را دریافت کرده و بهترین تصمیم را برای خود و خانواده­تان بگیرید.

پیام بگذارید