مراحل ثبت شرکت در قبرس شمالی

شرکت در قبررس 1024x494 1

مراحل ثبت شركت براى شروع كسب وكار

مراحل ثبت شرکت در قبرس شمالی عبارت است از؛
  1. انتخاب حوزه فعالیت و نام شرکت بر اساس قوانین
  2. تنظیم اساسنامه های شرکت
  3. تکمیل فرم درخواست (ترجیحا به کمک یک وکیل یا مشاور)
  4. پرداخت هزینه های ثبت شرکت به دولت
  5. اخذ گواهی ثبت شرکت

برای انجام هر نوع فعالیتی در قبرس متقاضیان نیاز به ثبت شرکت در قبرس شمالی را داشته و توسط حسابدار يا وكيل معتبر امكان پذير ميباشد، بعنوان مثال در صورت قصد براى شركت خدماتى بعنوان فرد خارجى و كار آفرين فرد متقاضى نوع فعاليت شركت را مشخص كرده و نياز به افتتاح حساب بانكى با مبلغ ٥٠ هزار يورو مى باشد كه مبلغ مورد نظر صرفا جهت نشان دادن تمكن مالى ميباشد، كه به مدت ٣ روز در بانك بلوكه شده و ١٠ درصد از مبلغ بنام مدير عامل شركت بلوكه شده در حساب بانكى خواهد ماند و مابقى مبلغ به صاحب شركت يا موسسه عودت داده خواهد شد، مبلغ باقى مانده در حساب بانك بعنوان سپرده تلقى شده و سود ماهانه به حساب مدير عامل شارژ ميشود.

reviewing financial reports returning investment analysis 101984 13

براى صدور مجوز فعاليت، مهر، سربرگ شركت موسس شركت نياز به اخذ مجوز فعاليت نسبت به مكان اجاره شده از شهردارى را دارد و توسط حسابدار و يا وكيل مراحل قانونى جهت راه اندازى شركت طى خواهد شد، بطور كلى براى ثبت شركت و انجام امور تشريفاتى مدت زمان ١ ماه نياز وجود دارد.

two men shaking hands 53876 63180

(براى آندسته از متقاضيانى كه تمكن مالى براى سپرده گذارى را ندارند شركت بعنوان حمايت و اخذ مبلغ مورد نياز اقدام خواهد كرد). نكته١- براى آن دسته از متقاضيانى كه قصد ثبت شركت هاى ساختمانى، مالى و اجاره خودرو را دارند با توجه به قانون كشور قبرس شمالى نياز به شريك قبرسى دارند ٢- در صورت ثبت شركت در منطقه آزاد قبرس تمامى مدير عاملان بدون پرداخت ماليات ميتوانند اجناس خود را از تمام نقاط جهان بدون پرداخت ماليات وارد منطقه آزاد كرده و نسبت صادر به مقاصد بدون پرداخت ماليات اقدام كنند ( در صورتيكه قصد ترخيص و حمل كالا به داخل قبرس كنند ماليات اجناس نسبت به تعرفه توسط گمرك اخذ خواهد شد)

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید