تحصیل در رشته های مهندسی عمران و معماری قبرس شمالی

های قبرس شمالی

در دنیای امروزی مدارک دانشگاهی برای همه افراد جامعه امری مهم بوده که باعث پیشرفت آن ها در زندگی می ­شود. برای یافتن شغل مورد علاقه خود نیاز دارید تا از دانشگاه­ های معتبر مدرکی کسب کنید و بتوانید برای اثبات علم و دانش خود از آن استفاده کنید. تحصیل در محیطی شاد که با روش­ های مدرن به آموزش شما می ­پردازد یکی از بهترین مسیرهایی است که برای شما آینده­ای روشن را رقم می­زند.

اگر شخصی قصد داشته باشد در یکی از مسیرهای کاری در کشورهای پیشرفته­ای مثل آمریکا، انگلیس و کشورهای اروپایی مشغول به کار شود باید در نظر داشته باشد که با مدرک دانشگاهی معتبر از یک دانشگاه بین­المللی می ­تواند حرفی برای ارائه داشته باشد.

دانشگاه های معتبر با ورودی آسان

در این راستا کشورهایی که دانشگاه­ های آن ها دارای رتبه بندی بالا هستند و روش­های آموزشی استاندارد و قابل استفاده و رایج در دانشگاه ­های دنیا را دارا هستند رسیدن به این مهم را آسان تر می ­کنند. زیرا که  در این دانشگاه ­ها اساتید و هیئت علمی با هدف ارائه مطالبی کاربردی برای هدایت دانشجویان به مقاطع بالاتر در کشورهای جهان اول تلاش می ­کنند.

اساتید در این دانشگاه­ ها از هیچگونه مشاوره و کمک برای رسیدن به اهداف به دانشجویان دریغ نمی کنند. حال یکی از فاکتورهایی که باید درباره آن صحبت کرد استفاده از زبان بین­المللی انگلیسی است، که این امر خود راهی برای ورود به دنیای از مقالات و کتاب ­های مرجع در رشته ­های گوناگون است.

ارتباط برقرار کردن با اساتید نامدار در دانشگاه ­های مختلف نیز به یک زبان مشترک نیاز دارد که یکی دیگر از مزایای تحصیل به زبان انگلیسی است. چرا که در هنگام تحصیل به زبان انگلیسی وارد فضایی آکادمیکی خواهید شد که در غالب آن شما توانایی نوشتن مقاله ­ها و نامه ­های هدفمند برای ارتباط با تمامی دنیا را با قوانینی استاندارد پیدا می ­کنید.

از دیگر خصایص دانشگاه­ های بین­المللی ارتباط شما با تنوع فرهنگی مختلف می ­باشد که این خود مانند آموزشی برای اشخاص، برای ایجاد ارتباط با فرهنگ ­ها و نژادهای مختلف است.

دانشگاه های قبرس شمالی 1

دانشگاه ­های قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری در شمال جزیره قبرس است که با آب و هوای مدیترانه ­ای و جمعیت 400.000 نفری یکی از کشورهای محبوب برای دانشجویان به حساب می­آید.

قبرس شمالی دارای دانشگاه­ های بین­المللی متعددی از جمله مدیترانه شرقی، شرق نزدیک، دانشگاه آمریکایی و غیره می ­باشد.

این دانشگاه­ ها همگی انگلیسی زبان هستند، که برای ورود نیاز به مدرک انگلیسی ندارید زیرا که در هنگام ورود امتحان تعیین سطح زبان انگلیسی از شما گرفته می ­شود، نسبت به سطح زبان شما برایتان کلاس­ های کاربردی زبان در نظر گرفته می ­شود. در حقیقت شما می­توانید به همراه طی کردن درس ­های تخصصی، زبان انگلیسی خود را نیز قوی کنید که این خود یکی از بزرگترین مزایای دانشگاه ­های قبرس شمالی به حساب می­ آید.

کلاس زبان برای تقویت زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی در دانشگاه برای ارتباط برقرار کردن با اساتید، دانشجویان دیگر و حتی روزمرگی در سطح شهر به شما کمک می­ کند. با تسلط کافی به زبان انگلیسی می ­توانید درس ­های تخصصی خود را به راحتی یاد گرفته و با علم روز دنیا آشنا شوید. کسب مدرک از یکی از دانشگاه­ های بین­المللی قبرس شمالی به دلیل انگلیسی بودن مدرک و طول تحصیل به شما این امکان را می­ دهد که در یکی از دانشگاه ­های اروپا و آمریکا به راحتی پذیرش بگیرید و تحصیلات خود را در یکی از کشورهای جهان اول ادامه بدهید.

زبان برای تقویت زبان انگلیسی در دانشگاه های قبرس شمالی

رتبه دانشگاه های قبرس شمالی

دانشگاه ­های قبرس شمالی رتبه بندی بالایی در رتبه ­های جهان دارد که همه دانشگاه­ های جهان این مدارک را قبول دارند. هر ساله رتبه ­های این دانشگاه­ ها بالاتر رفته و سختگیری ­های بیشتری برای ورود به دانشگاه ­ها قرار می­دهند. کشور قبرس شمالی برای دانشجویان اهمیت زیادی قائل می ­باشد و برای زمان تحصیل آن ها امکانات تفریحی فراوانی در نظر می ­گیرد که در طول دوران تحصیل کاملا می­توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید. در طول زمان تحصیل امکاناتی مانند باشگاه بدنسازی، استخر، زمین­های فوتبال و بسکتبال را به صورت رایگان و یا با مبلغی بسیار پایین در اختیار دانشجویان قرار داده می ­شود.

مدارکی که برای پذیرش از دانشگاه نیاز دارید

جهت تحصیل در قبرس شمالی نیاز دارید تا مدارک خود را به ترجمه رسمی دادگستری در آورید، پس از آن برای شروع کار خود می ­توانید با ارسال مدارک خود برای شرکت سرمایه­ گذاری بازرگان ارسال کنید و پروسه پذیرش شما آغاز شود.

که برای پذیرش از دانشگاه نیاز دارید

مدارک مورد نیاز:

ترجمه ریز نمرات به همراه تاییدیه آموزش و پرورش

ترجمه مدارک ( دیپلم، کاردانی، کارشناسی و ارشد) نسبت به مقطع تحصیلی

ترجمه رزومه و یا CV

ترجمه انگیزه نامه

در رشته ­ها مهندسی و هنری پرتفولیو تحصیلی

.

با ارسال این مدارک می ­توانید پذیرش را از دانشگاه ­های قبرس شمالی دریافت کنید.

 

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

 

 

پیام بگذارید