شرکت های سازنده در قبرس شمالی

99

همه شرکت­های سازنده واقع در قبرس شمالی برای نمایندگی­های خود که شامل مجموعه­های سرمایه­گذاری و شرکت­های املاکی هستند، یک سری اختیارات جهت ارائه به مشتریان می­دهند.

منظور از آفر یا کارت­های هدیه چیست؟

وقتی به این موضوع می­پردازیم در واقع حدود اختیارات یک مجموعه مشخص می­شود، به این منظور در صورتیکه یک خریدار واقعی قصد خرید ملک یا سرمایه گذاری را دارد چه آفرهایی در اختیار خریدار گذاشته می­شود.

به عنوان مثال اگر فردی قصد خرید نقدی داشته باشد تعداد آفرها یا تخفیفات نقدی بیشتر خواهد شد.

1 1

آیا این تخفیف فقط بعنوان کارت هدیه است؟

هر خریدار می­تواند از آفرهای نقدی یا بصورت تخفیف روی قیمت ملک استفاده کند یا بعنوان یک پکیج می­تواند بهره­مند شود.

در مورد حدود اختیاراتی که شرکت­های سازنده در اختیار بنگاه­های اقتصادی، مجموعه ­های سرمایه­گذاری می­گذارد، باید ذکر کنیم که هر شرکت بصورت متفاوت و جداگانه عمل کرده و حدود اختیارات هر شرکتی متفاوت با سایر شرکت­هاست.

بر فرض مجموعه­های سرمایه­گذاری وظیفه دارند تمامی جوانب آفرها و یا تخفیفات را به طور جداگانه توضیح دهند.

بدین منظور که بعد از مشورت با مشتری یا خریدار نیاز واقعی مشتری را بررسی و بعد نسبت به نیاز آنها پکیج­های تبلیغاتی، تخفیف یا آفر را عرضه کند.

مشورت و مشاهده در مورد تخفیف باید نسبت به خواست مشتری با انتخاب گزینه صحیح از پروژه مورد نظر باشد.

در برخی موارد مشتری درخواست تخفیف نداشته و فقط امکانات مجموعه یا شهرک مد نظر می­باشد، که در این مورد شرکت سرمایه گذاری بعنوان آفر خدماتی را بعنوان سپاسگذاری برای انتخاب آن مجموعه باید عرضه کند.

3 1

آفرها به چه صورت ارائه می­شود؟

آفرها معمولا بعنوان لوازم آشپزخانه، لوازم منزل، کارت هدیه برای خرید یا همانطوریکه ذکر شده به­ صورت تخفیف نقدی می­باشد.

به طور کلی در قبرس شمالی اکثر شرکت­ها برای بالا بردن نرخ رقابت سعی بر ارائه دادن آفرهای یکسان می­باشد.
آیا همه شرکت­های سازنده در قبرس شمالی آفرهای متفاوت عرضه می­کنند؟

همانطوریکه گفتیم آفرهای ارائه شده از طرف شرکت­های سازنده متفاوت بوده و هر شرکتی در هر منطقه آفرهای متفاوت ارائه می­دهد. ولی در برخی موارد شرکت­های سازنده آفری ارائه نمی­دهد.

به این علت که سیاست قیمت گذاری در برخی مناطق شهرهای قبرس شمالی متفاوت بوده و قیمت­های آپارتمان­ها و ویلاها مناسب بوده و نسبت به هر بودجه قابل تنظیم می­باشد.

 بحث آفر چه زمانی موثر است؟ کدام شهر یا منطقه سرمایه گذاری کنیم به صرفه تر است و آفرهای مناسبی می­شود دریافت کرد؟

به عنوان مثال یک منطقه­ای که جایی برای توسعه ندارد یا به عبارتی اشباع شده است، و دیگر جایی برای پیشرفت ندارد، شرکت­های سازنده حدود اختیارات بنگاه­های اقتصادی را محدود کرده و مجموعه­های سرمایه گذاری گزینه آفری ندارد.

ولی اگر مناطق رو به توسعه را در نظر بگیریم با توجه به ازدیاد سرمایه گذاری چه از بازار خارجی و داخلی، برای توسعه یافتن یا پیشرفت نیاز به یکسری تشویق­های بالفعل از طرف شرکت­های سازنده وجود دارد تا بتوانند تعداد فروش را بالا ببرند.

مثلا در یک منطقه رو به توسعه، شرکتی که رو به ساخت و ساز آورده است، باید آفرهای متنوع در اختیار شرکت­های سرمایه گذاری بگذارد تا مورد توجه خریدار قرار بگیرد. مناطق رو به رشد قبرس حومه شهر فاماگوستا، ینی­بوآزچی، توزلا از جمله مناطقی هستند که رو به رشد بوده و آفرهایی نظیر تخفیف نقدی یا اسباب و اثاثیه منزل را براحتی در اختیار می­گذارد.

4 1

یا در منطقه ایسکله، لانگ­بیچ، بوآز در کنار تخفیفات نقدی، اسباب اثاثیه منزل برخی کارت­های هدیه نیز به خریداران اهدا می­شود و در کنار آن آفرهایی نظیر گارانتی اجاره معادل 8% از مبلغ ملک به مدت یکسال و قابل تمدید نیز عرضه می­شود. در منطقه گیرنه، اسن­تپه نیز خریدار می­تواند از آفرهای ارزنده استفاده کند.

در پایتخت قبرس شمالی لفکوشا، بازار املاک و مستغلات به علت فضای سیاسی و دولتی بستر رشد این صنف پایدار نیست و عدم دسترسی به سواحل مدیترانه­ای و جاهای تفریحی رشد این منطقه را محدود کرده است.

وظایف شرکت­های سرمایه ­گذاری در قبال ارائه خدمات مهاجرتی و سرمایه ­گذاری چیست؟

هر شرکت در خصوص ارائه خدمات مهاجرتی و سرمایه­گذاری وظایفی را بر عهده دارند که باید رعایت شود.

1: مشاوره در خصوص نحوه مهاجرت و سرمایه­گذاری

2:آگاه ساختن مخاطب در خصوص وضعیت پروژه­ها و کدام پروژه­ها و کدام پروژه­ با شرایط خریدار مناسب خواهد بود.

3: راهنمایی در خصوص شهرها و امکانات مربوطه

هر شرکت رسمی واقع در قبرس شمالی باید مشخصه­های خاص خود را داشته باشد.

بعنوان مثال تمامی خریداران برای پیگیری رسمی بودن ارائه خدمات مهاجرتی و سرمایه گذاری باید درخواست اعلام وضعیت شرکت را از مدیر عامل یا مدیران فروش مجموعه را داشته باشند، با پیگیری شماره ثبت مجموعه از سفارت جمهوری اسلامی یا اینکه بصورت تقاضای مجوز فعالیت شرکت از شرکت­های مربوطه.

رسمی بودن شرکت یا مجموعه، این امکان را به مشتریان و خریداران می­دهد که در صورت بروز مشکل بتوانند مسئله بوجود آمده را با مدیر عامل و رئیس موسسه پیگیری­های لازم را داشته باشند.

5 1

شرکتهای معتبر سازنده در کشور قبرس شمالی:

قبرس شمالی به طور کلی بازار آزادی در رابطه با سرمایه گذاری خارجی دارد، بر فرض مثال اگر فردی خارجی قصد سرمایه گذاری در صنف هتلداری، شهرک سازی، غیره داشته باشد، دولت ببرنامه­های ارزنده­ای را در رابطه با سرمایه گذاران خارجی دارد یا بعبارتی طرح­های مشارکتی برای انجام امور سرمایه گذاری را برنامه ریزی کرده است. کلیه شرکت­ها به صورت خصوصی فعالیت داشته و دارای رقابت سالم هستند یا بعبارتی هر شرکتی برای انجام بهینه سرمایه گذاری امکانات ارزنده­ای را طراحی کرده­است که نقش بسزایی در امر رقابت را دارد. بدین منظور که هر خریداری با گزینه­های متفاوتی روبرو خواهد بود تا بتواند انتخاب صحیحی را داشته باشد.

اکثر شرکت­ها دارای قدمت دیرینه هستند که فعالیت خود را بیش از 50 سال قبل شروع کرده و تا به امروز حوزه فعالیت خود را به شهرک سازی توسعه داده­اند.  در این میان شرکت­هایی هستند با سرمایه­گذاری خارجی ادغام شده و دوره فعالیت­شان به بیش از 20 سال می­رسد.

شرکت­های معتبر سازنده در قبرس شمالی:

شرکت سرمایه گذاری خارجی سزار

شرکت خارجی نویانلار

شرکت اوزون

شرکت دووچ

شرکت نورترلند

شرکت دمز

شرکت ایساتیس

شرکت کارینگتون

شرکت آکل

شرکت اور گرین

شرکت کورتسان

شرکت داشاد

شرکت کومور جوگیل

از شرکت­های معتبر قبرس می­باشند و طرف قرارداد مجموعه سرمایه گذاری بازرگان هستند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

پیام بگذارید