شرایط خرید مغازه در قبرس شمالى | رهن و اجاره

اندازی مغازه در قبرس شمالی 1

با توجه به قانون خرید و فروش املاک و مستغلات در قبرس شمالى امکان بهره مند شدن از اخذ اقامت از طریق خرید ملک براى افراد خارجى بعنوان مهاجر امکان پذیر هست، در صورتیکه فردى با توجه به فعالیت اقتصادى خود در ایران و یا هر کشورى اگر قصد خرید مغازه را داشته باشد براحتى می تواند از قانون خرید مغازه استفاده کرده و سند قطعى بنام خود در اداره ثبت اسناد اخذ کند.

قوانین مربوط به خرید مغازه در قبرس شمالی

قوانین مربوط به خرید مغازه پروسه سخت و یا پیچیده اى را طى نخواهند کرد بدین منظور که اگر فرد متقاضى قصد خرید مغازه را داشته باشد، بعنوان مالک هم می تواند مغازه خود را اجاره داده و با خود فرد فعالیت خود را شروع کند. شاید این سوال به ذهن خطور کند که آیا با خرید مغازه نیاز به ثبت شرکت هست؟ یا اینکه می توانم هر فعالیتى را بدون ثبت شرکت شروع کنم؟ براى پاسخگویى به این سوال باید اعلام کنیم که در قبرس شمالى براى هر نوع فعالیتى در هر حرفه و صنفى حتما نیاز به ثبت شرکت در قبرس شمالی هست و تمامى متقاضیان قبل شروع فعالیت تجارى خود نیاز به ثبت شرکت دارند.

اقامت قبرس شمالی با خرید مغازه

بطور کلى اگر فردى قصد خرید مغازه داشته باشد به راحتى می تواند این کار را انجام داده و فعالیت کسب و کار خود را راه بیاندازند. آیا با خرید مغازه می توانیم اقامت دریافت کنیم؟ براى پاسخ به این سوال باید ابتدا موضوع اخذ اقامت را دریابیم بدین منظور که اگر فردى قصد خرید مغازه داشته باشد تا بتواند اقامت بگیرد طبیعتا با خرید مغازه نمی توان اقامت گرفت! به این دلیل که اگر فردى قصد شروع کسب و کار داشته باشد ابتدا باید اقامت خود را در قبرس شمالى اخذ کرده تا بتواند فعالیت تجارى و کسب و کار خود را فعال کند.

یک دلیل محکم براى این امر می توان حصول اطمینان از طرف دولت براى تضمین زندگى فرد در قبرس شمالى دانست چون هیچ فردى با ویزاى توریستى نمی تواند شرکت ثبت کرده یا فعالیت تجارى شروع کند، ابتدا باید اقامت فرد متقاضى اخذ شده تا بتواند با ثبت شرکت فعالیت خود را شروع کند.

مغازه در قبرس شمالی 1

در آمد زایی با خرید مغازه در قبرس شمالی

آیا بدون اخذ اقامت می توانم مغازه خریدارى کرد؟

بله شما می توانید با خرید مغازه یک نوع سرمایه گذارى کرده و سند قطعى مغازه خود را دریافت کنید.

آیا درآمد اجاره مغازه در قبرس شمالى براى درامد زآیى خوب است؟

بله می توان به این نکته اشاره کرد که چون در قبرس شمالى اجاره ملک، زمین، و یا املاک صنعتى به پوند انگلیس می باشد منبع درامد خوبى براى خریداران تلقى می شود بدین منظور که حد اقل اجاره مغازه در قبرس شمالى ماهانه بین ٥٠٠ تا ١٠٠٠ پوند متغیر بوده و در اکثر موارد اجاره یکساله مغازه را دریافت می کنند که از این طریق منبع درآمد ارزى مناسبى براى خریداران خواهد بود.

با توجه به شرایط کنونى قبرس شمالى بعنوان یکى از مقاصد اصلى سرمایه گذارى خارجى که باعث رشد چشمگیر مهاجر و سرمایه گذارى شده است فرصت مناسبى براى تجار و صاحبین مشاغل بوجود آمده تا بتوانند از این امر به نفع خود استفاده کرده تا درامد زایى ارزى داشته باشند.

مغازه در قبرس شمالی بازرگان 1

قیمت مغازه در قبرس شمالی

آیا مبالغ زمین، ملک، آپارتمان، مغازه بر اساس متراژ قیمت گذارى می شود؟

با توجه به قانون رایج در قبرس شمالى قیمت گذارى تمامى املاک، آپارتمان، ویلا، زمین و مغازه بر اساس واحد قیمت گذارى می شود، بعنوان مثال اگر مغازه اى ١٠٠ متر باشد و قیمت فروش آن مغازه ١٥٠ هزار پوند باشد با احتساب هر ١٠٠ متر ٤ واحد ٢٥ مترى باشد قیمت هر واحد ٦ هزار پوند خواهد بود و سیاست قیمت گذارى در قبرس شمالى بر اساس واحد بود و مانند ایران بر حسب قیمت بر اساس متر نمی باشد.

ثبت شرکت در قبرس شمالی 1

اخذ کارت شهروندی با خرید مغازه یا ثبت شرکت

آیا با خرید مغازه و ثبت شرکت و زندگى در قبرس شمالى می توان کارت شهروندى دریافت کرد؟

در صورتیکه هر فردى قصد سرمایه گذارى در تجارت و کسب و کار و همزمان اقامت قبرس شمالى را داشته باشد و ملک خریدارى کند طبیعتا نسبت به افرادى که فقط خرید ملک در قبرس شمالی داشته اند سریعتر می توانند کارت شهروندى خود را اخذ کنند، براى دریافت کارت شهروندى هر فردى نیاز دارد تا ٥ سال قانون عدم ترک جزیره را راعایت کند تا واجد شرایط براى اخذ کارت شهروندى باشد ولى اگر با راه انداختن کسب و کار و تجارت و خرید ملک قصد مهاجرت به قبرس شمالى را داشته باشد راحت تر می تواند کارت شهروندى خود را دریافت کند.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

5 از 5

پیام بگذارید