براى سرمايه گذارى خانه ويلايى بهتره يا آپارتمان

اداری اخذ و تمدید اقامت قبرس شمالی 2

نکات مهم سرمایه گذاری در قبرس شمالی

در اصل بايد به نكاتى مانند انتخاب محل سرمايه گذارى در قبرس شمالی، منطقه اى كه انتخاب ميشود داراى چه مزايا و معايبى است، براى توضيح دقيق در باره اين مقاله تمامى متقاضيان بايد توجه داشته باشند كه در مورد سرمايه گذارى چه در خريد زمين، آپارتمان يا ويلا ابتدا بايد هدف مشخص شود، با پاسخ دادن به سوالاتى مانند با سرمايه گذارى چه هدفى را دنبال ميكنيم؟ يا اينكه با اين سرمايه گذارى دنبال چه هدفى هستيم بعنوان مثال به فكر خريد آپارتمان براى درامد زايى از طريق اجاره هستيم يا اينكه با خريد پروژه اى كه به تازگى شروع به ساخت شده يک سرمايه گذارى كوتاه مدت ١ تا ٢ ساله داشته باشيم تا بتوانيم با پيشرفت پروژه سود بيشترى عايدمان شود. براى پاسخ دادن به اين موضوع با تعيين هدف مشخص تمامى متقاضيان بايد با مشخص كردن اهداف شخصى يک قدم فراتر نهاده تا بتوانند در تصميم گيرى به نتيجه مثبتى برسند، در حال حاضر در قبرس شمالى صنعت ساخت وساز در شهرک سازى و مجتمع هاى مسكونى توسط شركتهاى داخلى و خارجى وارد مرحله پر از رقابت شده بدين ترتيب كه تمامى شركتها با در نظر گرفتن كاربريهاى متفاوت پيشنهادات متفاوتى براى سرمايه گذاران ارائه ميدهند. بعنوان مثال منطقه لانگ بيچ ايسكله ، ينى بوآز ايچى، منطقه بوآز و فاماگوستا داراى محاسن خود در زمينه سرمايه گذارى هستند، ابتدا بايد توجه داشته باشيم كه كدوم منطقه!؟

اداری اخذ و تمدید اقامت قبرس شمالی

سرمایه گذاری در مناطق لوکس قبرس شمالی

ابتدا توجه داشته باشيد كه اگر دنبال يک منطقه لوكس كه توسط پروژه هاى متفاوت احاطه شده در مجاورت درياى زيباى مديترانه بهترين سرمايه گذارى در قبرس شمالى خرید ملک در منطقه لانگ بيچ اسكله هست كه ميتواند سود بازگشت قابل توجهى را براى شما رقم بزند به چند دليل،١: با توجه به موقعيت ساحلى و احداث چند هتل ٥ ستاره يكى از توريستى ترين مناطق قبرس شمالى محسوب شده و افرادي كه خواهان سرمايه گذارى هستند گزينه مطلوبى خواهد بود.٢: با توجه به رشد سريع سرمايه گذارى و مراحل پرداخت منعطف و متفاوت سود سرمايه قابل توجهى براى سرمايه گذاران محسوب خواهد شد ، فرض كنيد كه در يک پروژه كه قرار است سال ٢٠٢٥ تحويل داده شود با قيمت ٧٠ هزار پوند با شرايط ٣٠ درصد نقد و مابقى ٧٠ درصد را تا اقساط ٢ تا ٦ ساله خريد كنيد كه در اينصورت بعد از پيشرفت مرحله به مرحله پروژه ارزش افزوده پروژه حفظ شده و سالانه شاهد افزايش قيمت بيش از ٨ درصد خواهيد بود و تا تحويل ملک اگر قصد فروش داشته باشيد تا قبل از تحويل به قيمت رو ملک شما قيمت گذارى خواهد شد و اين در صورتى هست كه شما حتى اقساط ملک خود را به اتمام نرسانده ايد، در اصل با شرايط پرداخت اين امكان براى خريداران بوجود خواهد آمد تا سرمايه گذاران بتوانند بعد از حد اقل ٢ از افزايش قيمت ١٠ تا ٢٠ درصد سرمايه خود بهره ببرند، در اين موضوع ٢ اصل مطرح است اولين موضوع اينكه سرمايه گذارى به پوند انگلستان صورت ميپذيرد و معاملات در خريد فروش به پوند انگليس خواهد بود.

ملک در قبرس شمالی

شرایط پرداخت ملک در قبرس شمالی

موضوع دوم با داشتن شرايط پرداخت منعطف و پرداخت اقساط خريداران نياز به پرداخت يكجا براى ملک خريدارى شده نخواهند داشت. اگر آن دسته از متقاضيان سرمايه گذارى در قبرس شمالى هستيد تا با حفظ سرمايه گذارى خود براى مدت طولانى قصد درامد زايى دارين بايد خدمتتون اعلام كنيم كه از طريق اجاره دادن ملک خود توسط شركت سازنده با عقد قرار داد اجاره براى مدت زمان حد اقل ٣ سال ميتوانيد درآمد خوبى كسب كنيد، مثلا اگر شما مالک يک سوئيت ٥٠ مترى هستيد اجاره شبانه بصورت ٦٠ پوند انگليس بوده كه با كسر هزينه نگهدارى توسط شركت به دفعات اجاره سود حاصل از اجاره در هر ماه به مالكين ارائه داده خواهد شد. لطفا توجه داشته باشيد كه برخى از مناطق واقع در گيرنه و اسن تپه جزو مناطق بسيار زيبا با چشم انداز كوه و دريا نيز مناسب سرمايه گذارى بوده و علاقه مندان ميتوانند سرمايه گذارى بهينه اى را داشته باشند ولى با تفارت قيمت چشمگير به اين ترتيب كه طرح توسعه در منطقه لانگ بيچ قبرس شمالى به علت داشتن موقعيت جغرافيايى خاص و جذب سرمايه گذاران متعدد داراى طرح توجيهى عالى را دارا بود و فرصت سرمايه گذارى براى علاقه مندان دو چندان از اهميت بالايى برخوردار است.

خرید ویلا در قبرس شمالی

اگر آن دسته از متقاضيانى هستيد كه به فكر خريد ويلا در يک منطقه آرام و بدور از هياهو هستيد بهترين منطقه براى شما عزيزان منطقه ينى بوآز ايچى بوده تا بتوانيد بصورت شخصى از زندگى در ويلاى خود لذت لازم را ببريد، بدين ترتيب اگر بدنبال فرصت سرمايه گذارى در قبرس شمالى هستيد و علاقه به زندگى در منطقه چند مليتى كه متشكل از مليتهاى متفاوت كشورهاى اسكانديناوى، آلمان، انگليس و ساير كشورهاى اروپا هستيد بهترين فرصت سرمايه گذارى و خريد براى شما عزيزان لانگ بيچ اسكله، گيرنه بهترين گزينه براى شما خواهد بود ولى اگر بدنبال زندگى آرام هستيد منطقه ينى بوآز ايچى گزينه مناسب براى زندگى ويلايى خواهد بود. با توجه به موقعيت قبرس شمالى به لحاظ امنيت فرهنگى اجتماعى و اقتصادى هر فردى با هر موقعيت اجتماعى وشغلى فرصتهاى مناسبى را براى زندگى در كشور قبرس شمالى را خواهد داشت.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

پیام بگذارید