با چه مقدار هزینه (پول) می­توان اقامت قبرس شمالی را دریافت کرد؟

ملک در قبرس شمالی

قبرس شمالی به عنوان یک جزیره که دارای پتانسیل­ های رشد فراوانی را دارد و با توجه به نیازهای فردی و اجتماعی دارد، با این عنوان که یکی از مقاصد توریستی و تفریحی بسیار زیبا شناخته شده است. در این میان شرایط مناسبی برای افرادی که قصد مهاجرت (کلیک کنید+) دارند را مهیا ساخته است.

بر فرض مثال هر فردی از هر کشوری مانند کشورهای اروپایی، آسیایی، روسیه، اکراین، اسکاندیناوی قصد مهاجرت و سرمایه گذاری را داشته باشد، کشور قبرس شمالی زیر ساخت های کلیدی را فراهم نموده تا متقاضیان بتوانند پروسه مهاجرت خود را تکمیل کنند.

اهداف مهاجرت به قبرس شمالی

در سالهای اخیر از کشور ایران متقاضیان زیادی روانه قبرس شمالی شده ­اند با اهداف متفاوت تحصیلی و کاری و یا خرید ملک در قبرس شمالی بتوانند اقامت خود را اخذ کنند. با توجه به نیازهای فردی هر شخص، پاسخ متفاوتی وجود دارد، اگر فردی قصد ادامه تحصیل داشته باشد و با انتخاب یکی از دانشگاه­ های قبرس شمالی و با ارائه مدارک مورد نیاز پذیرش بگیرد ویزای تحصیلی تعلق خواهد گرفت.

در صورتیکه برای اخذ ویزای کار اقدام کند با طی کردن پروسه مراحل اداری و کاری می­ تواند ویزای کاری گرفته  و به قبرس شمالی مهاجرت کند.

در خصوص متقاضیان مهاجرت از طریق خرید ملک به قبرس شمالی که یکی از راه­ های آسان برای اخذ اقامت می­باشد، تمامی متقاضیان خرید با در نظر گرفتن ملک مورد نظر خود با بودجه مشخص شده می­ توانند این پروسه را طی کرده و اقامت خود را اخذ کنند.

شمالی ملک مهاجرت

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

نکته قابل توجه در قبرس شمالی این می ­باشد که در حال حاضر برای آن دسته از متقاضیان خرید ملک مبلغ معینی مشخص شده است، بدین منظور که با هر بودجه و سلیقه هر متقاضی می ­تواند ملک مورد نظر خود را تهیه و اقامت خود و خانواده را اخذ کند.

ذکر این نکته که هر منطقه و شهر در قبرس شمالی دارای قیمت متفاوتی بوده و نسبت به بودجه و سلیقه می­ تواند متغیر باشد.

به عنوان مثال اگر فردی با بودجه 2 میلیارد تا 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان بخواهد ملک نوساز تهیه کند در محدوده شهر فاماگوستا می تواند با بودجه اعلام شده ملک خود را تهیه کند. با بودجه 2 میلیارد و 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان یک آپارتمان دو خوابه 85 متری تهیه کند که در برخی موارد دارای اسباب و اثاثیه منزل نیز هستند و در برخی موارد مبلغ اعلام شده صرفا مبلغ ملک بدون وسیله می ­باشد.

با توجه به نکاتی که اعلام شد در حال حاضر در کشور قبرس شمالی مبلغ خاصی برای تهیه ملک برای اخذ اقامت تعیین نشده و هر متقاضی با هر سلیقه و بودجه می­ تواند ملک مورد نظر خود را تهیه کند. ولی در مورد تفاوت قیمت بین مناطق مختلف باید اعلام کنیم که قیمت ملک در تمام شهرها و مناطق گسترده متفاوت بوده و هر نقطه دارای نرخ خود می­باشد.

به قبرس شمالی

بررسی پروژه های قبرس شمالی

بر فرض مثال از پرطرفدارترین مناطق و شهرهای قبرس شمالی می­ توان به لانگ بیچ واقع در شهر اسکله، شهر فاماگوستا، منطقه ینی بوآزچی، توزلا که از توابع شهر فاماگوستا می ­باشند و شهر تفریحی و توریستی گیرنه اشاره کرد، قیمت ملک در منطقه لانگ بیچ اسکله دارای پتانسیل فوق العاده رشد از لحاظ انبوه سازی می ­باشد که دارای طرفداران خاص خود هست، شهر فاماگوستا یک منطقه دانشجویی بوده که بسیاری از سرمایه گذاران از طریق خرید ملک قصد اجاره دادن ملک خود به دانشجویان را دارند، منطقه ینی بوآزچی کاملا منطقه آرامی بوده و مناسب برای زندگی خانوادگی می­ باشد و توزلا نیز منطقه مناسبی برای زندگی خانوادگی است و شهر گیرنه که مشهور به منطقه تفریحی و توریستی می ­باشد مناسب برای سرمایه گذاری با توجه به بحث با چه مقدار می ­توان ملک خرید و اقامت گرفت باید اعلام کنیم که از گران­ ترین مناطق می ­توان به ترتیب به لانگ بیچ، گیرنه، اسن تپه، ینی بوآزچی، توزلا اشاره کرد.

بر فرض مثال در لانگ بیچ با بودجه 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان می­توان یک سوئیت 45 متری تهیه کرد.

ولی در شهر فاماگوستا همانطور که اشاره شد با بودجه 2 تا 2 میلیارد و نیم می­توان یک آپارتمان دو خوابه تهیه کرد.

منطقه ینی بوآزچی، توزلا نیز دارای مبالغ ملک پایین­تری نسبت به گیرنه و لانگ بیچ دارند.

بر فرض مثال در گیرنه با بودجه 2 تا 2ونیم میلیارد می ­توانید یک استدیو تهیه کنید. با توجه به تمامی مباحث اعلام شده در قبرس شمالی مبلغ مشخصی برای اخذ اقامت مشخص شده و هر فردی می­ تواند با توجه به بودجه و سرمایه ملک مورد نظر خود را تهیه کند.

پیام بگذارید