اخذ ویزا کشورهای اروپایی+نحوه اخذ ویزا

بعد از خرید ملک در کشور قبرس شمالی و اخذ اقامت و افتتاح حساب بانکی، تمامی متقاضیان سفر به اروپا میتوانند به یکی از کشورهای قاره اروپا، استرالیا و آمریکا برای اخذ ویزا اقدام بکنند.

1 2


نحوه اقدام:


در حال حاضر کنسولگری کشورهای انگلستان، ایتالیا، آلمان، سوئد، آمریکا، قرانسه و استرالیا در پایتخت کشور قبرس شمالی، نیکوزیا(لفکوشا) متمرکز شدهاند.

3 1


در مرحله اول تمامی متقاضیان میتوانند با مراجعه به وبسایت رسمی کشور مقصد (مورد نظر) فرم درخواست ویزای توریستی را تکمیل و برای تعیین وقت قبلی اقدام کنند. بعد از مراجعه به سایت و تعیین وقت از تمامی متقاضیان آپلود کردن مدارک مربوط به قرارداد یا سند ملک خریداری شده، گزارش حساب بانکی و اقامت کشور قبرس شمالی خواهد شد.

2 2


بعد از تکمیل این مراحل از متقاضیان جهت مصاحبه دعوت خواهد شد. به طور كلى کشورهای ذکر شده حداقل 2 هفته تا 2 ماه ویزای توریستی بنا به درخواست متقاضی از طرف کشور مقصد صادر خواهد شد.

شرکت سرمایه گذاری بازرگان برای شما عزیزان که قصد مهاجرت یا سفر به کشور قبرس شمالی را دارید، انوع مختلف خدمات با توجه به نیازتان را در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید یا اینکه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید. این خدمات عبارت اند از ؛ خرید ملک، مهاجرت، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خدمات امور تحصیلی و ویزای کار. مشاوران ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

فقط کافیست از راه ارتباطی مانند تماس مستقیم، واتساپ، تلگرام، ایمو یا دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا ما پاسخگوی سوالات شما در اسرع وقت باشیم.

زندگی پر از آرامش و امنیت حق طبیعی شماست

پیام بگذارید